Рішення №448520

Справа №2-121/07

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

18 січня 2007 року                    Комсомольський районний суд м. Херсона у складі:

головуючого - судді Завальнюка I.B. при секретарі - Квеквескірі О.О.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

встановив;

У листопаді 2006 року ОСОБА_1 звернулася до суду із вказаним позовом посилаючись на те, що вона перебуває із відповідачем у шлюбі, зареєстрованому 04.12.1993 року Комсомольським районним відділом РАГС м. Херсона, актовий запис НОМЕР_1; від якого мають доньку ОСОБА_3. Оскільки шлюбні, відносини між сторонами внаслідок несумісності характерів подружжя та різних поглядів на сімейне життя припинено остаточно з 1999 року та їх відновлення неможливе, ОСОБА_1 просила суд розірвати шлюб між нею та відповідачем.

В попереднє судове засідання позивач не з'явилася, у зв'язку із знаходженням за межами України просина суд розглянути справу без її участі.

Відповідач позов визнав повністю, пояснивши, що наданий судом строк на примирення позитивних результатів не дав, шлюбні відносини припинено остаточно з 1999 року.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання, оскільки є законні підстави для задоволення позову, так як сторони шлюбні стосунки припинили остаточно, їх шлюб носить формальний характер; при викладених обставинах, подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечить їхнім інтересам та інтересам їхньої дитини, що має істотне значення.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.130,174 ЦПК України, ст.ст.110, 112 СК України,

суд

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 задовольнити.

Шлюб, зареєстрований між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 04.12.1993 року Комсомольським районним відділом РАГС м. Херсона, актовий запис НОМЕР_1, - розірвати.

При утриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАГС стягнути держмито на користь держави із ОСОБА_1 - 17 гривень, ОСОБА_2 - звільнити.

Рішення може бути оскаржена до апеляційного суду Херсонської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Суддя                                                             І.B. Завальнюк