Рішення №450349

Справа №5-16/07

Постанова

Іменем України

24 січня 2007 року

Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області у складі:

Головуючого........................................... Загреби А.В.

при секретарі........................................... Лозовій І.В.

за участю прокурора............................... Пахомов В.

представника Новоукраїнської

кримінально-виконавчої інспекції

УДДУВП в Кіровоградській області.. Музики В.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні подання Новоукраїнської кримінально-виконавчої інспекції УДДУВП в Кіровоградській області про звільнення від покарання у зв'язку з закінченням випробувального строку щодо засудженого ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с.Пирогівка, Ярмолецького району, Хмельницької області, українець, громадянина України, освіта середняче працює , проживаючого с.Нерубаївка, Новоукраїнського району, Кіровоградської області -

Встановив:

ОСОБА_1 засуджений 15.12.2004 року Новоукраїнським районним судом Кіровоградської області за ч.Зст.185 КК України до 3 років позбавлення волі з застосуванням ст. 75 КК України з випробувальним строком 2 роки.

Ст. інспектор Новоукраїнської кримінальноавиконавчої інспекції УДЦУПВІІ в Кіровоградській області звернувся до суду з поданням про звільнення ОСОБА_1 від покарання у зв'язку з закінченням випробувального строку.

Заслухавши ОСОБА_1, доповідь представника Новоукраїнської кримінальио-виконавчої інспекції УДДУПВП в Кіровоградській області, думку прокурора, який не заперечував проти звільнення засудженого від покарання, дослідивши матеріали справи, суд вважає подання таким, що підлягає задоволенню.

Враховуючи, що засуджений виконував покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину, характеризується посередньо, приймаючи до уваги той факт, що іспитовий строк закінчився, суд вважає за можливе звільнити ОСОБА_1 від призначеного йому покарання.

Керуючись ст.78 КК України, ст.408-1,411 КПК України, -

Постановив:

ОСОБА_1 , засудженого вироком 15.12.2004 року Новоукраїнським районним судом Кіровоградської області за ч.Зст.185 КК України до З років позбавлення волі з застосуванням ст. 75 КК України з випробувальним строком 2 роки, звільнити від призначеного йому покарання у зв'язку з закінченням іспитового строку.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області на протязі 7 діб через Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області.