Рішення №451310

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

15.02.07р.


Справа № Б24/132-06


За заявою товариства з обмеженою відповідальністю "Овіола", м.Дніпропетровськ

До боржника товариства з обмеженою відповідальністю "Овіола", м.Дніпропетровськ

про визнання банкрутом


Суддя Калиниченко Л.М.


Представники: .

від боржника: Кисельова Т.В., дор. № б/н від 01.12.06р.

СУТЬ СПРАВИ:


          Розглянувши поданий на затвердження до господарського суду звіт про результати ліквідаційної процедури оголошеного банкрутом товариства з обмеженою відповідальністю "Овіола", м.Дніпропетровськ та ліквідаційний баланс, господарський суд, -

встановив:

          Ухвалою від 02.06.2006р. господарським судом Дніпропетровської області порушена справа про визнання боржника –товариства з обмеженою відповідальністю "Овіола", м.Дніпропетровськ банкрутом.

          Постановою господарського суду Дніпропетровської області від 29.06.2006р. боржника визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура у справі, призначено ліквідатором у справі арбітражного керуючого Бабич Світлану Вікторівну, ліцензія серія АА № 630006 (ідентифікаційний код 2828021646).

08.07.06р. в газеті "Голос України" № 124 (3874) опубліковано оголошення про визнання підприємства боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури у справі.

Ухвалою від 21.11.06р. господарський суд Дніпропетровської області припинив повноваження арбітражного керуючого Бабич Світлани Вікторівни у зв’язку з закінченням строку дії ліцензії і призначив ліквідатором у справі голову ліквідаційної комісії Гайдай Марину Олександрівну.

          Згідно п.3 ст.51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" кредитори мають право заявити свої претензії до боржника, який ліквідується, в місячний строк з дня публікації оголошення про визнання боржника, який ліквідується, банкрутом.

Згідно положень Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги кредиторів, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, - не розглядаються і вважаються погашеними.

08.02.07р. на затвердження до господарського суду Дніпропетровської області надійшов звіт про проведену роботу з додатками та ліквідаційний баланс ліквідатора Гайдай Марини Олександрівни.

Майно боржника не виявлено. Кредиторську заборгованість неможливо погасити з-за відсутністю грошових коштів на розрахунковому рахунку боржника.

Згідно п.6 ст.31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Згідно п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", якщо за результатами ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи-банкрута.

          Розглянувши звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, заслухавши пояснення представника боржника у судовому засіданні, суд знаходить достатньо підстав щодо затвердження ліквідаційного балансу та ліквідації юридичної особи-банкрута.

За результатами ліквідаційного балансу у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.

Згідно п.6 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.32 цього Закону.

          Керуючись ст.86 ГПК України, ст.ст.22-32, п.6 ст.40, ст.51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд


УХВАЛИВ:


          Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю "Овіола", м.Дніпропетровськ.


          Ліквідувати юридичну особу товариство з обмеженою відповідальністю "Овіола", м.Дніпропетровськ, код ЄДРПОУ 32627459.          Згідно п.6 ст.31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.


          Припинити повноваження ліквідатора у справі № Б24/132-06 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Овіола", м.Дніпропетровськ арбітражного керуючого Гайдай Марини Олександрівни.


          Провадження у справі припинити.


Згідно п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" копію цієї ухвали направити органу, який здійснив державну реєстрацію юридичної особи - банкрута, та органам державної статистики для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, а також власнику (органу, уповноваженому управляти майном), органам державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута.

Суддя


Л.М. Калиниченко