Рішення №452544

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

 

12.02.07р.

Справа № Б24/42/04

За заявою     прокурора Саксаганського району м.Кривого Рогу в інтересах держави в особі Центральної МДПІ у м.Кривому Розі       

до боржника закритого акціонерного товариства "Кривбасліфт", м.Кривий Ріг

про визнання банкрутом

Суддя Калиниченко Л.М.

Представники:    без участі сторін

СУТЬ СПРАВИ:

26.03.04р. господарський суд Дніпропетровської області порушив провадження у справі про банкрутство закритого акціонерного товариства "Кривбасліфт", м.Кривий Ріг.

Постановою від 17.03.05р. підприємство боржника визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура до 17.03.06р.

   Постановою господарського суду від 17.03.05р. ліквідатором у справі призначено арбітражного керуючого ОСОБА_1 ліцензія ОСОБА_1.

   По даній справі неодноразово продовжувався строк ліквідаційної процедури.

   У зв'язку з тим, що строк ліквідаційної процедури закінчився, суд вважає за необхідне зобов'язати ліквідатора закритого акціонерного товариства "Кривбасліфт", м.Кривий Ріг -ОСОБА_1 представити на затвердження суду звіт про проведену роботу та ліквідаційний баланс.

Враховуючи викладене, керуючись ст.86 ГПК України, ст.ст.22-34 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд

УХВАЛИВ:

Зобов'язати ліквідатора ОСОБА_1 в строк до 02.03.07р. представити на затвердження суду звіт про проведену роботу та ліквідаційний баланс у відповідності до вимог ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

 Суддя

  Л.М. Калиниченко