Рішення №453100

Київський міжобласний апеляційний господарський суд

______________________________________________________________________________

01033, м. Київ, вул. Жилянська, 58-бУ Х В А Л А

про закінчення підготовки та призначення справи

до апеляційного розгляду


29.08.06 Справа № 222/7-06


Київський міжобласний апеляційний господарський суд у складі

Головуючого судді                     Рудченка С.Г.(суддя-доповідач),

Суддів                     Мамонтової О.М.


Суддів                     Агрикової О.В.розглянув матеріали справи за апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Укрпромцинк»на постанову господарського суду Київської області від 26.06.2006 року,


по справі № 222/7-06 (суддя –Бабенко К.А.),


за позовом Київського обласного відділення Фонду України соціального захисту

інвалідів, м. Київ,


до            товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче

підприємство «Укрпромцинк», м. Біла Церква,


про стягнення штрафних санкцій,


В С Т А Н О В И В :


          Київське обласне відділення Фонду України соціального захисту інвалідів (далі по тексту –ФСЗІ, позивач) звернулось до господарського суду Київської області з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Укрпромцинк»(далі по тексту –ТОВ «НВП «Укрпромцинк», відповідач) про стягнення штрафних санкцій.

Постановою господарського суду Київської області від 26.06.2006 року по справі № 222/7-06 позов ФСЗІ задоволено частково, та стягнуто з відповідача на користь позивача 2062,50 грн. адміністративно-господарських санкцій та 14,17 грн. пені, в задоволенні решти позовних вимог відмовлено.

Не погоджуючись із вказаною постановою господарського суду Київської області, відповідач звернувся до Київського міжобласного апеляційного господарського суду зі скаргою, в якій просить зазначену постанову скасувати як таку, що прийнята з порушенням норм матеріального права та процесуального права та направити справу на новий розгляд.


          Ухвалою Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 19.08.2006 р. по справі № 222/7-06 відкрито апеляційне провадження та проведено відповідно до ухвали від 23.08.2006 р. по даній справі необхідні підготовчі дії, достатні для закінчення підготовки та призначення справи до апеляційного розгляду.

          Керуючись Розділом VІІ «Прикінцеві та перехідні положення», п. 3 ст. 190 Кодексу адміністративного судочинства України, Київський міжобласний апеляційний господарський суд, -


У Х В А Л И В:


1.          Закінчити підготовку справи до апеляційного провадження.

2. Розгляд справи № 222/7-06 призначити на 22.09.06 року10:00.який відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 58-б.

3. Викликати для участі в судовому засіданні повноважних представників сторін, повноваження яких мають бути підтверджені довіреністю, оформленою у встановленому порядку.

4.          Копію ухвали апеляційного господарського суду надіслати учасникам

провадження.

          Головуючий суддя                                                                      Рудченко С.Г.Судді:                                                                                          Мамонтова О.М.


Судді:                                                                                          Агрикова О.В.