Рішення №453786

Бучацький районний суд Тернопільської області СУДОВИЙ      НАКАЗ

15 січня 2007 року                                                            Справа № 2н-1

м.Бучач

Суддя Бучацького районного суду Тернопільської області Федорончук В.Б., розглянувши заяву прокурора Бучацького району в інтересах ОСОБА_1     про   стягнення   із   ПП   "Дружба" с.Новосілка Бучацького району 231 грн. заробітної плати, керуючись ст.ст.115 КЗпПУ, ст.95-98,103 ЦПК України,

НАКАЗУЮ:

1.Стягнути з приватного підприємства "Дружба" с.Новосілка Бучацького району в   користь    ОСОБА_1,    ІНФОРМАЦІЯ_1, 231 ( двісті тридцять один грн. )

2.Стягнути з боржника на користь держави   25,5 грн.   судового збору та в користь Державного підприємства "Судовий інформаційний центр" 15 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

3.Судовий наказ після набрання ним законної сили видати Стягувачу.

Суддя:                                                   В.Б.Федорончук

Згідно із ст. 104 Цивільного процесуального кодексу України, боржник

має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня

отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до ст.105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його Стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня його надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).