Рішення №453788

Справа  №3-57 (2007 p.)

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

З січня 2007 року м.Бучач

Суддя Бучацького районного суду   Тернопільської області Кузевич Й.Я., розглянув­ши матеріали, які надійшли від Бучацького РВ УМВСУ в Тернопільській області про при­тягнення до адміністративної відповідальності   ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, до адміністративної відповідальності не притягувався, за ч.1 ст.203 КУпАП,-

ВСТАНОВИВІ

ОСОБА_1  порушив правила перебування в Україні, проживав в ІНФОРМАЦІЯ_1 без реєстрації, передбаченої в Україні для іноземців.

ОСОБА_1 вину в скоєнні правопорушення визнав, суду пояснив, що приїхав із дружиною до сина, який перебуває разом із сім'єю в Україні тривалий час, в Україні затримався довше трьох місяців у зв'язку із хворобою дружини, у скоєному щиро роз­каюється, на даний час є особою пенсійного віку.

Крім власного визнання своєї вини, вина ОСОБА_1 в скоєнні правопорушення під­тверджується протоколом НОМЕР_1,  поясненнями  ОСОБА_2, ОСОБА_3, та іншими матеріалами справи.

Оцінюючи в сукупності всі докази  по справі, приходжу до переконання, що в бездіяльності   ОСОБА_1 формально є склад правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.203 КУпАП,  однак за своїми наслідками правопорушення є малозначним, в зв'язку з цим  його слід звільнити від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

Керуючись ст.ст. 22, 203, 252, 284 КУпАП,-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності звільнити при малозначності правопорушення, оголосивши йому усне зауваження.

Постанова оскарженню не підлягає, але може бути опротестована прокурором

Суддя

Й.Я. Кузевич