Рішення №453817

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД

Кіровоградської області

УХВАЛА

"12" лютого 2007 р.                                                            Справа № 3/1

Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Н.В. Болгар розглянув у засіданні справу № 3/1

за позовом: Фізичної особи - підприємця  ОСОБА_2; 

до відповідачів: Світловодського міського комунального підприємства "Комбінат комунальних послуг";   

Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1;    

про виконання умов договору НОМЕР_1 від 11.03.04, звільнення самовільно зайнятого торгівельного місця НОМЕР_2 на ринку "Світанок".

Представники:

позивача - підприємець ОСОБА_2;

відповідача - КП "Комбінат комунальних послуг" - завідуючий риком "Світанок" Шатковський О.В., довіреність №28 від 09.02.07;

відповідача - підприємця ОСОБА_1 - ОСОБА_3, довіреність НОМЕР_3 від 23.01.07.

Особи, присутні у судовому засіданні - адвокат ОСОБА_4, ОСОБА_5

Підприємець ОСОБА_2 звернувся до господарського суду з позовною заявою, у якій просить зобов'язати підприємця ОСОБА_1 звільнити самоправно зайняте торгівельне місце НОМЕР_2 на ринку "Світанок" у м. Світловодську Кіровоградської області, зобов'язати Світловодське міське комунальне підприємство "Комбінат комунальних послуг" надати підприємцю ОСОБА_2 торгівельне місце НОМЕР_2 на ринку "Світанок" у м. Світловодську відповідно до умов договору НОМЕР_1 від 11.03.04.

Позивач не уповноважив ОСОБА_4 нотаріально посвідченою довіреністю відповідно до ст. 28 Господарського процесуального кодексу України здійснювати представництво фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності у господарському суді.

Світловодське міське комунальне підприємство "Комбінат комунальних послуг" просить заявнику у задоволенні вимог відмовити з причин їх безпідставності, посилаючись у відзиві на позов на те, що за договором від 11.03.04 НОМЕР_1 позивачу була надана земельна ділянка, на якій він розмістив металевий кіоск та використовував разом із дружиною ОСОБА_5 (ОСОБА_1 - мати ОСОБА_5), однак після розлучення між подружжям виник спір щодо користування кіоском; договір про встановлення торгової точки та надання послуг питань щодо використання кіоску не регулює, оскільки кіоск є власністю позивача і порядок його використання є йог особистою справою; комбінат виконав свої зобов'язання, надав торгове місце у користування, на торгівельному місці НОМЕР_2 розташований у даний час металевий кіоск, який використовується д для торгівлі постійно, містовий та ринковий збори сплачуються регулярно, тому позов про звільнення місця є немотивованим і безпідставним.

Представник підприємця ОСОБА_1 просить здійснити заміну відповідача - підприємця ОСОБА_1 належним відповідачем - підприємцем ОСОБА_5, з тих підстав, що останньою здійснюється торгівля у кіоску, який є торговим місцем НОМЕР_2 на ринку "Світанок".

Представником названого відповідача не долучені до матеріалів справи відзив на позов із доказами його надсилання позивачу та іншому відповідачу, Свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта господарювання - підприємця ОСОБА_1.                                                                                                                    У засіданні ОСОБА_5 надане для огляду Свідоцтво про державну реєстрацію її як суб'єкта підприємницької діяльності.

Після заслуховування думки представників сторін господарський суд прийшов до висновку про можливість залучити підприємця ОСОБА_5 до участі у справі на підставі ст. 24 Господарського процесуального кодексу України як іншого відповідача.

При залученні іншого відповідача розгляд справи починається заново.

З причин неподання підприємцем ОСОБА_1 витребуваних доказів, необхідністю витребування нових доказів, залучення до участі у справі іншого відповідача господарський суд відкладає розгляд справи згідно п. п. 2, 3, 4 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України.

Керуючись ст. ст. 24, 50, 65, п. п. 2, 3, 4 ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

                                                     У Х В А Л И В :

1. Залучити до участі у справі підприємця ОСОБА_5 як іншого відповідача.

2. Відкласти розгляд справи.

3. Розгляд справи у засіданні призначити на 06.03.07 о 15:00 у приміщенні господарського суду за адресою: м. Кіровоград, вул. Луначарського, 29, 2-й поверх, кімн. № 203.

4. Зобов'язати у строк до 02.03.07 подати

позивача: письмове пояснення щодо того чим є торгове місце НОМЕР_2 на ринку "Світанок", порядку надання його комунальним підприємством "Комбінат комунальних послуг"; документи в підтвердження придбання та права власності на кіоск, що знаходиться на торгівельному місці НОМЕР_2 на ринку "Світанок";

КП "Комбінат комунальних послуг": належним чином засвідчені документи, на підставі яких позивачу надавалася земельна ділянка та дозвіл на розміщення на ньому кіоску; письмове викладення порядку визначення на ринку "Світанок" розташування та номерів торгівельних місць; документи, на підставі яких визначається порядок надання особам, що здійснюють торгівлю на ринку "Світанок" торгівельних місць;

підприємця ОСОБА_1: відзив на позов та докази надсилання його копії позивачу та іншим відповідачам, належним чином засвідчену копію Свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта господарювання - фізичної особи;

підприємця ОСОБА_5: відзив на позов та докази надсилання його позивача та іншим відповідачам; документи на підставі яких здійснюється торгівля у кіоску, розташованому на ринку "Світанок" як торгове місце за НОМЕР_1; дані про адресу проживання (або фактичного місцезнаходження).

5. Зобов'язати сторони забезпечити явку у засідання компетентних представників.

6. Засвідчені належним чином примірники ухвали направити сторонам (підприємцю ОСОБА_5 за адресою, яка у позовній заяві зазначена як адреса підприємця ОСОБА_1). 

Суддя

 

Н. В. Болгар