Рішення №453818

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ  С У Д

Кіровоградської області

    У Х В А Л А

 "12" лютого 2007 р.                                                             Справа № 3/5

Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Н.В. Болгар розглянув у попередньому судовому засіданні адміністративну справу № 3/5

за позовом: Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1; 

до відповідача:    Кіровоградської міської ради;       

про часткове скасування рішення від 04.07.06 НОМЕР_1, зобов'язання укласти договір оренди земельної ділянки, 

за участю:

секретаря судового засідання Власенко Т.С.;

представників

позивача - підприємця ОСОБА_1;

відповідача - головного спеціаліста відділу представництва інтересів у судах управління правового забезпечення адміністративного департаменту Кіровоградської міської ради - Гори І.Ю., довіреність № 593-МР від 22.12.06.

Фізичга особа - підприємець ОСОБА_1 звернулася до господарського суду з позовною заявою, у якій просить скасувати рішення Кіровоградської міської ради від 04.07.06 НОМЕР_1 "Про розгляд протестів прокурора" у частині скасування рішення Кіровоградської міської ради від 08.12.05 НОМЕР_2 "Про надання земельних ділянок" про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки підприємцю ОСОБА_1 площею 28 кв. м. по вул. Волкова (біля магазину "ІНФОРМАЦІЯ_1") в оренду на 5 років під розміщення павільйону для надання послуг населенню; зобов'язати Кіровоградську міську раду укласти з ОСОБА_1 договір оренди земельної ділянки площею 28 кв. м.  по вул. Волкова (біля магазину "ІНФОРМАЦІЯ_1") в оренду на 5 років під розміщення павільйону для надання послуг населенню.

У письмових запереченнях на позов відповідач просить заявнику у задоволенні вимог відмовити, посилаючись на те, що  за ст. 8 Закону України "Про прокуратуру" вимоги прокурора є обов'язковими для всіх органів, підприємств, організацій, посадових осіб та громадян і виконуються невідкладно або у передбачені законом чи визначені прокурором строки, і невиконання без поважних причин законних вимог прокурора тягне за собою передбачену законом відповідальність; 30.06.06 прокуратурою м. Кіровограда був внесений протест № 2602-вих. на рішення Кіровоградської міської ради від 08.12.05 НОМЕР_2 "Про надання земельних ділянок, де прокурор вимагав скасувати рішення міської ради від 08.12.05 НОМЕР_2 в частині затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки приватному підприємцю ОСОБА_1; проаналізувавши норми Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", а саме п. 9 ст. 59, згідно якого рішення виконавчого комітету ради з питань віднесених до власної компетенції виконавчих органів можуть бути скасовані відповідною радою, тобто тим органом, яким воно було прийнято, відсутність у названому Законі прямої заборони  щодо скасування міською радою виданого раніше акту, Кіровоградська міська рада вважає, що не порушила норми діючого законодавства прийнявши рішення щодо розгляду протесту прокурора.

У попередньому засіданні позивач наполягає на задоволенні вимог, викладених у його заяві.

Представник відповідача проти задоволення позовних вимог заперечив.

За наслідками підготовчого провадження суд постановляє ухвалу про закінчення підготовчого провадження і призначення справи до судового розгляду.

Керуючись п. 4 ч. 1, ч. ч. 2, 4 ст. 121, ч. ч. 1, 2 ст. 122,  ст. 165, ч. 6 ст. 254, ч. 6 Прикінцевих те перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд

                                             П О С Т А Н О В И В :

1. Закінчити підготовче провадження і призначити справу до судового розгляду.

2. Судовий розгляд справи у засіданні призначити на 19.02.07 об 11:00 в приміщенні господарського суду за адресою: м. Кіровоград, вул. Луначарського, 29, 2-й поверх. кімн. № 203.

3. Зобов'язати сторони забезпечити участь у судовому засіданні компетентних представників із документами, що посвідчують повноваження таких осіб у суді.

4. Надіслати сторонам копії ухвали.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення і оскарженню не підлягає.

           Суддя                                                                                                   Болгар Н.В.