Рішення №453827

Справа №2о-13 2007 року

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 січня 2007 року

Ямпільський районний суд Вінницької області в складі головуючого судді                                                               ГОЛОВІНА В.А.

з участю народних засідателів                   ОСОБА_4

   ОСОБА_5.

при секретарі                                                ОСОБА_6

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Ямпіль-

цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про визнання особи безвісно відсутньою,

ВСТАНОВИВ:

Заявниця звернулася до суду з даною заявою. Вказала, що вона 15.05.1963 року зареєструвала шлюб з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженцем с.Бохоники, Вінницького району, Вінницької області. Від спільного проживання в них народилися діти, які проживають в Росії. З 1972 року чоловік заявниці без її відома виписався з сільської Ради і без будь-яких попереджень виїхав в невідомім напрямку. Заявниця неодноразово намагалася шукати чоловіка, але пошуки позитивного результату не дали. Протягом 35 років про місце знаходження чоловіка заявниці нічого не відомо. З метою переїзду на постійне місце проживання заявниці в Росію до дітей, вона вимушена звернутися в суд з даною заявою і просити задовольнити заявлені вимоги.

Представник заявниці ОСОБА_3. Заявлені вимоги підтримав. Просив їх задоволити.     •  

Представник зацікавленої сторони ВГІРФО Ямпільського РВ УМВС України в Вінницькій області в судове засідання не з"явився. Письмово повідомив суд про те, що позовні вимоги визнає. Не заперечує проти задоволення заявлених вимог.

Заслухавши пояснення представника заявниці, вивчивши надані документи, суд вважає, що заявлені вимоги підлягають до задоволення.

Із наданих документів: довідки відділу РАЦС Управління юстиції Ямпільського району, Вінницької області встановлено, що шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, зареєстрований 15.05.1963 року у виконкомі Цекинівської сільської Ради не розірвано. Також з адресної довідки встановлено, що ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, на території Ямпільського району не зареєстрований і не проживає, про його місце перебування невідомо.

Дані правовідносини регулюються ст.ст.246-249 ЦПК України, ст.43 ЦК України.

Керуючись ст.ст.10,11,60,212,213,214,215 ЦПК України і на підставі ст.ст.246-249 ЦПК України, ст.43 ЦК України, суд

ВИРІШИВ :

Заявлені вимоги задоволити частково.

Оголосити ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с.Бохоники, Вінницького району, Вінницької області безвісно відсутнім з 01.01.2006 року.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Вінницької області

протягом десяти днів з часу його проголошення, шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення, через Ямпільський районний суд. Апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів з наступного дня після подання заяви про апеляційне оскарження рішення.

ГОЛОВУЮЧИЙ  

НАРОДНІ ЗАСІДАТЕЛІ                                                         В.А.ГОЛОВІН

                           О.А.РОЖКО

Н.М.КОГДАК