Рішення №453828

Справа №2-44 2007 року

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

25 січня 2007 року

Ямпільський районний суд Вінницької області

в складі головуючого судді ГОЛОВІНА В.А.

при секретарі                                      ГРОМ Л.М.

з участю адвоката

розглянув у відкритому судовому засіданні в місті Ямпіль

цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з даним позовом. Вказав, що 10 вересня 1994 року він зареєстрував шлюб з відповідачкою. Шлюб перший. Сімейні відносини між подружжям припинені" в 2001 році. Спільних дітей в подружжя немає. Позивач просить шлюб розірвати, посилаючись на те, що вони з відповідачкою разом не проживають і поновлення сімейних відносин неможливе, поскільки позивач створив іншу сім"ю.

Відповідачка в судове засідання не з"явилася двічі. Про день слухання справи була повідомлена завчасно. Заперечень суду не надала.

Суд вважає, що позовні вимоги підлягають до задоволення. Сімейні стосунки між сторонами припинені в 2001 році. Мір до поновлення сімейних відносин ніхто із сторін не приймав. Миритись позивач не бажає, поскільки створив іншу сім"ю.

Таким чином, суд вважає встановленим, що поновлення сімейних відносин та збереження сім"ї стали неможливими, тому шлюб необхідно розірвати.

Керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 212, 213, 214, 224-226 ЦПК України і на підставі ст.ст.110, 112 СК України, суд

ВИРІШИВ :

Позовні вимоги задоволити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 10 вересня 1994 року у виконкомі Довжоцької сільської Ради Ямпільського району, Вінницької області, актовий запис НОМЕР_1.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 17 гривень судового збору на користь держави, ОСОБА_2 від сплати судового збору на користь держави - звільнити.

Рішення може бути переглянуте за письмовою заявою відповідача про перегляд заочного рішення протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Вінницької області протягом десяти днів з часу його проголошення, шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення, через Ямпільський районний суд. Апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів з наступного дня після подання заяви про апеляційне оскарження рішення.

ГОЛОВУЧИЙ                                     В.А.ГОЛОВІН