Рішення №453829

Справа №2-45/2007р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 січня 2007 року

Ямпільський районний суд Вінницької області

в складі головуючого судді БОДНАРУК М.Ф.

при секретарі ГРОМ Л.В.

з участю прокурора ПРИТУЛЯК С.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Ямпіль

цивільну справу за позовом прокурора Ямпільського району в інтересах ОСОБА_1  до   СВАТ   ім..Суворова   м.Ямпіль   про   відшкодування

заборгованості по заробітній платі,

ВСТАНОВИВ:

Прокурор району звернувся до суду з даним позовом. Вказав, що ОСОБА_1 працював в СВАТ ім.Суворова м.Ямпіль. Однак після звільнення останнього, адміністрація СВАТ ім..Суворова не ліквідувала заборгованості по заробітній платі. Незважаючи на звернення до адміністрації підприємства з вимогою ліквідувати заборгованість по заробітній платі, що становить згідно довідки 3507 гривень 53 копійки, посадові особи СВАТ ім..Суворова ігнорують конституційні вимоги останнього. Тому вони змушені звернутись до суду із даним позовом, і просити суд винести рішення, яким стягнути з СВАТ ім..Суворова м.Ямпіль заборгованість по заробітній платі в сумі 3507 гривень 53 копійки.

ОСОБА_1 позовні вимоги підтримав у повному об'ємі.

2 Представник відповідача СВАТ ім..Суворова м. Ямпіль в судове засідання не

з'явився, про день та час слухання справи був повідомлений завчасно, про причини

неявки суд не повідомив, заперечень суду не надав.

Заслухавши пояснення сторін, вивчивши надані матеріали справи, суд вважає, що заявлені позовні вимоги підлягають до задоволення.

Із наданих документів встановлено, що в день звільнення з роботи з позивачем не розрахувались, і заборгованість по заробітній платі (розрахунок з підзвітними особами) на сьогоднішній день становить 3507 гривень 53 копійки, які і підлягають стягненню в повному об'ємі.

Дані правові відносини регулюються ст. 116 КзпП України.

Керуючись ст.10, 11, 60, 212, 213, 214, 215, 224-226 ЦПК України і на підставі ст. 116 КЗпП України, суд

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги задоволити.

Стягнути із СВАТ ім..Суворова м.Ямпіль Вінницької області на користь

ОСОБА_1 3507 гривень 53 копійки заборгованості по заробітній платі, а також держмито на користь держави в сумі 51 гривня та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи в сумі 30 гривень на користь отримувач: територіальне управління державної судової адміністрації у Вінницькій області, код ЗКПО: 26286152, банк отримувача: УДК у Вінницькій області,

     МФО:    802015,    розрахунковий    рахунок:    35225011000080    призначення    платежу:

Інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи, Ямпільський районний суд Вінницької області.

Рішення може бути переглянуто Ямпільським районним судом Вінницької області шляхом подачі заяви про перегляд заочного рішення протягом десяти днів з часу отримання його копії.

з

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Вінницької області протягом десяти днів з наступного дня після його проголошення шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення через Ямпільський районний суд. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

ГОЛОВУЮЧИЙ

М.Ф.БОДНАРУК