Рішення №453854

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ  С У Д

Кіровоградської області

    У Х В А Л А

 "13" лютого 2007 р.                                                             Справа № 3/7

Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Н.В. Болгар розглянув у попередньому судовому засіданні адміністративну справу № 3/7

за позовом: Приватного підприємця ОСОБА_1; 

до відповідача:    Кіровоградської міської ради;       

про часткове скасування рішення від 04.07.06 № 41

за участ.:

секретаря судового засіданні таран А.І.;

представників

позивача - підприємця ОСОБА_1;

відповідача - участі не брав.

Приватний підприємець ОСОБА_1 звернувся до господарського суду з позовною заявою, у якій просить визнати протиправним та скасувати рішення третьої сесії п'ятого скликання Кіровоградської міської ради від 04.07.06 "Про розгляд протестів прокурора" в частині задоволення протесту прокурора м. Кіровограда від 15.05.06 НОМЕР_1 та скасування пункту 68 рішення сімнадцятої сесії четвертого скликання Кіровоградської міської ради від 27.12.05 НОМЕР_2 "Про врегулювання земельних відносин".

Кіровоградська міська рада без поважних причин не виконала вимоги, викладені в ухвалі від 11.01.07 про відкриття провадження у справі № 3/7 - не подала у строк до 08.02.07 та станом на 13.02.07 письмове погодження або обгрунтоване та підтверджене належними доказами заперечення щодо вимог заявника; належним чином засвідчену копію довідки органу статистки, що містить дані, за якими міська рада внесена до ЄДРПОУ, не забезпечила участь у попередньому судовому засіданні компетентного представника.

Позивач не змінив підставу або предмет позову, від позову не відмовився.

За наслідками підготовчого провадження суд постановляє ухвалу про закінчення підготовчого провадження і призначення справи до судового розгляду.

Керуючись  ст. ст. 69, 79,  п. 4 ч. 1, ч. ч. 2, 4 ст. 121, ч. ч. 1, 2 ст. 122,  ст. 165, ч. 6 ст. 254, ч. 6 Прикінцевих те перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд

                                             П О С Т А Н О В И В :

1. Закінчити підготовче провадження і призначити справу до судового розгляду.

2. Судовий розгляд справи у засіданні призначити на 27.02.07 об 10:00 в приміщенні господарського суду за адресою: м. Кіровоград, вул. Луначарського, 29, 2-й поверх. кімн. № 203.

3. Зобов'язати відповідача у строк до 26.02.07 подати  письмове погодження або обгрунтоване та підтверджене належними доказами заперечення щодо вимог заявника; належним чином засвідчену копію довідки органу статистки, що містить дані, за якими міська рада внесена до ЄДРПОУ.

4. Зобов'язати сторони забезпечити участь у судовому засіданні компетентних представників із документами, що посвідчують повноваження таких осіб у суді.

5. Надіслати сторонам копії ухвали (відповідачу разом із повісткою про виклик).

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення і оскарженню не підлягає.

           Суддя                                                                                                   Болгар Н.В.