Рішення №453876

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ  С У Д

Кіровоградської області

    У Х В А Л А

 "06" лютого 2007 р.                                                             Справа № 14/3

Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Колодій С. Б., розглянувши матеріали № 14/3

за позовом: Добровеличківської міжрайонної державної податкової інспекції, смт. Добровеличківка Кіровоградської області  

до відповідача:    Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1

   

про стягнення 493,84 грн. 

Представники:

від позивача - Авдієнко О.М., довіреність № 4792 від 01.12.06;

від відповідача - участі не брав;

подано позовну заяву про стягнення з відповідача податковий борг в розмірі 493,84 грн. за рахунок активів платника податків.

Ухвалою господарського суду про відкриття провадження у справі від    16.01.07 р. розгляд позовної заяви призначено у судовому засіданні на 06.02.07 р. о 12:00 год., запропоновано відповідачу подати докази, необхідні для розгляду справи по суті; особисту участь  представників сторін визнано обов"язковою.

Відповідач надіслав заперечення на позовну заяву, просить закрити провадження у справі, обгрунтовуючи відсутністю права позивача стягувати кошти із підприємця та наявністю довідки державного реєстратора Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області від 11.05.06 р. НОМЕР_1 про те, що фізична особа - підприємець ОСОБА_1 не зареєстрований як суб"єкт підприємницької діяльності.

Відповідач участі у судовому засіданні не брав, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, про що свідчить повідомлення про вручення повістки НОМЕР_2, яку отримано 18.01.07 р., про причини не з"явлення суд не повідомив.

Позивач заявив клопотання про відкладення розгляду справи, у зв"язку із наданням додаткових доказів по справі. Клопотання підлягає задоволенню.

За таких обставин, розгляд справи підлягає відкладенню на підставі  п. 3 ч. 1 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись п. 3 ч. 1 ст. 128, ст. ст. 150, 165  Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд,-

                                             П О С Т А Н О В И В:

1. Клопотання позивача про відкладення розгляду справи задовольнити.

2. Відкласти розгляд справи у судовому засіданні на 20.02.07 р. о 14:20 год.

3. До дня судового засідання подати:

Позивачу: можливі заперечення на заперечення  відповідача; докази державної реєстрації відповідача, як суб"єкта підприємницької діяльності, докази правомірності нарахування єдиного податку в розмірі 100 грн., рішення районної ради про встановлення ставки єдиного  податку по роздрібній торгівлі; належним чином посвідчені копії податкових повідомлень-рішень за якими нараховано відповідачу штрафні санкції, докази узгодження даних рішень з відповідачем, правові підстави нарахування штрафних санкцій.

4. На підставі ст. 69 Кодексу адміністративного судочинства України зобов"язати Добровеличківську районну державну адміністрацію надати інформацію про реєстрацію ОСОБА_1, АДРЕСА_1 як суб"єкта підприємницької діяльності - фізичну особу.

5. Направити сторонам повістки про виклик у судове засідання.

6. Копію ухвали направити сторонам та Добровеличківській райдержадміністрації.

           Суддя                                                                                                   Колодій С. Б.