Рішення №453877

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ  С У Д

Кіровоградської області

    У Х В А Л А

 "07" лютого 2007 р.                                                             Справа № 11/1

Господарський суд Кіровоградської області в складі судді Коваленко Н.М., розглянувши матеріали справи № 11/1 від 15.01.2007 року

за позовом: управління Пенсійного фонду України в Олександрійському районі, Кіровоградської області,  м. Олександрія, вул. Шевченка, 76,

до відповідача: суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи  ОСОБА_1, АДРЕСА_1, 

про стягнення 1 904, 16 грн. заборгованості по донарахованих страхових внесках на загальнообов'язкове пенсійне страхування, -

                                         П Р Е Д С Т А В Н И К И:

від позивача - Висоцька Т.В., довіреність № 2853/07-35 від 11.12.2006 року, головний спеціаліст економіст відділу надходження доходів;

від відповідача - не з'явився, причини неявки суду не відомі;

                                                  ВСТАНОВИВ:

Управлінням Пенсійного фонду України в Олександрійському районі подано позов про стягнення з суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи  ОСОБА_1 1 904, 16 грн. заборгованості по донарахованих страхових внесках на загальнообов'язкове пенсійне страхування .

Ухвалою господарського суду від 15.01.2007 року прийнято позовну заяву до розгляду і відкрито провадження у справі, судовий розгляд адміністративної справи призначено у засіданні на 07.02.2007 року, запропоновано відповідачу до дня судового засідання надати письмові заперечення проти позову та докази, які у відповідача є; при задоволенні позову -докази сплати боргу. Явку у судове засідання компетентних представників сторін визнано обов'язковою.

Відповідач, належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання, в судове засідання - 07.02.2007 року не з”явився, заяву про розгляд справи за його відсутності не надав, вимоги, зазначеної ухвали суду не виконав, витребувані судом докази (документи) не подав.

Враховуючи викладене, на підставі п. 3 ч. 1 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства  України, господарський суд вважає за необхідне розгляд справи в судовому засіданні відкласти.

Керуючись п. 3 ч. 1 ст. 128, ст. 150, ст. 165  Кодексу адміністративного судочинства  України,  господарський суд, -

   

                                                      ПОСТАНОВИВ:

1.           Розгляд справи в судовому засіданні відкласти до 28.02.2007 року до 11 год. 30 хв.

2.           Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Кіровоград, вул. Луначарського, 29, кімн. №  314.

3.           Запропонувати відповідачу до дня судового засідання, не пізніше 26.02.2007 року надати письмові заперечення проти позову та докази, які у відповідача є; при задоволенні позову -докази сплати боргу.

До відома сторін, копії документів матеріалів повинні бути належним чином засвідчені підписом уповноваженої особи з прикладенням печатки підприємства. Матеріали необхідно подати до справи за супровідним листом. Представники сторін повинні мати оригінали документів на підтвердження своїх повноважень згідно статті 58 Кодексу адміністративного судочинства України.

4. Визнати обов'язковою явку у судове засідання компетентних представників сторін.

5.          Завірені належним чином примірники ухвали направити сторонам, відповідачу разом з повісткою про виклик до суду (замовною кореспонденцією з повідомленням про вручення).

           Суддя                                                                                                   Коваленко Н.М.