Рішення №453889

Справа №2-17 (2007 p.)

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

11 січня 2007 року               Бучацький районний суд Тернопільської області

одноособово суддею Федорончуком В.Б.,

при секретарі                 Пастушак І.Д.,

з участю позивача      ОСОБА_1,

розглянувши заочно у відкритому судовому засіданні в м. Бучачі справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

встановив:

Сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 30 вересня 2003 року.

Позивач просить суд розірвати шлюб, мотивуючи тим, що відповідачка не рахується з його думкою, постійно виникають сварки і суперечки, між ними немає розуміння та поваги, немає згоди у вирішенні спільних проблем, сім'я фактично розпалася і шлюб носить формальний характер. Останніх два роки проживають окремо.

Позивач в судовому засіданні позов підтримав повністю.

Відповідачка в судове засідання повторно не з'явилася, хоч належним чином була повідомлена.

Вислухавши сторону, дослідивши матеріали справи та оцінивши зібрані по справі докази, суд встановив той факт, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам одного з них, що мають істотне значення.

Керуючись ст.ст. 10,11,60,212,224-226,228 ЦПК України, ст.104,105,112 СК України, суд

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити. Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 30.09.2003 року в відділі реєстрації актів громадянського стану Бучацького районного управління юстиції Тернопільської області, актовий запис НОМЕР_1.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦСу стягнути із ОСОБА_1 17 грн. держмита в дохід держави, а ОСОБА_2 від сплати держмита звільнити.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку на його оскарження. Заява про апеляційне оскарження подається апеляційному суду Тернопільської області через Бучацький районний суд протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження або без попереднього подання такої заяви в строк встановлений законом.

Рішення може бути переглянуте Бучацьким районним судом. Заяву про перегляд рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Суддя:        В.Б.Федорончук