Рішення №453890

Справа  № 3-53 (2007 p.)

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

З січня 2007 року м.Бучач

Суддя Бучацького районного суду   Тернопільської області Кузевич Й.Я.,розглянувши матеріали, які надійшли від Бучацького РВ УМВСУ в Тернопільській області про притяг­нення до адміністративної відповідальності  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, до адміністративної відповідальності не притягувалася, за ч.1 ст.203 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1   порушила правила перебування в Україні, проживала в ІНФОРМАЦІЯ_2 без реєстрації, передбаченої в Україні для іноземців.

ОСОБА_1 вину в скоєнні правопорушення визнала, суду пояснила, що приїха­ла до сина, який перебуває разом із сім'єю в Україні тривалий час, в Україні затрима­лася довше трьох місяців у зв'язку із хворобою, у скоєному щиро розкаюється, на да­ний час є особою пенсійного віку.

Крім власного визнання своєї вини, вина ОСОБА_1 в скоєнні правопорушення підтверджується протоколом НОМЕР_1,   поясненнями  ОСОБА_2, ОСОБА_3, та іншими матеріалами справи.

Оцінюючи в сукупності всі докази  по справі, приходжу до переконання, що в бездіяльності  ОСОБА_1 формально є склад правопорушення, передбаченого ч.1 ст.203 КУпАП,  однак за своїми наслідками правопорушення є малозначним, в зв'язку з цим її слід звільнити від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

Керуючись ст.ст. 22, 203,252,284 КУпАП,-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1   від адміністративної відповідальності звільнити при малозначності правопорушення, оголосивши їй усне зауваження.

Постанова оскарженню не підлягає, але може бути опротестована прокурором

Суддя                          Й.Я.Кузевич