Рішення №453911

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД

Кіровоградської області

УХВАЛА

"13" лютого 2007 р.                                                            Справа № 17/20

Господарський суд Кіровоградської області в складі судді Таран С.В., розглянувши матеріали справи №17/20

за позовом: ОСОБА_1, м. Олександрія Кіровоградської області 

до відповідача: закритого акціонерного товариства "Будинок торгівлі "Гірник", м. Олександрія Кіровоградської області 

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні  відповідача суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_2, м. Олександрія Кіровоградської області 

про визнання рішення недійсним  

ПРЕДСТАВНИКИ:

від позивача - ОСОБА_3, довіреність НОМЕР_1  від 08.02.07р., представник;

від відповідача - виконуючий обов'язки голови правління Левченко В.М., на підставі наказу № 8 від 25.10.06 р.;

від 3-ї особи - участі не брали.   

                                                    ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Кіровоградської області від 22.01.2007 року порушено провадження у справі №17/20; залучено до участі у справі третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - суб'єкта підприємницької діяльності - фізичну особу ОСОБА_2; призначено розгляд даної справи на 13.02.2007 р. о 14:30 год., при цьому витребувано від учасників судового процесу документи, необхідні для повного і всебічного вирішення спору по суті.

Заявою від 13.02.2007 року позивачем уточнено позовні вимоги: він просить визнати недійсним рішення загальних зборів акціонерів ЗАТ БТ "Гірник" від 20.09.2005 року, яким вирішено продати частину будівлі (основних засобів) площею 3230,9 м.кв. приватному підприємцю ОСОБА_2 за ціною балансової вартості 1276650 грн.

13.02.2007 року третя особа (суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа ОСОБА_2) в судове засідання не з'явилася, про причини неявки до  суду не повідомила; витребуваних ухвалою суду від 22.01.2007 р. документів в повному обсязі не подала.

В зв'язку з нез'явленням третьої особи, неподанням нею  в повному обсязі витребуваних матеріалів, з огляду на необхідність витребування додаткових доказів, розгляд справи підлягає відкладенню в порядку, визначеному статтею 77 Господарського процесуального кодексу України.

Керуючись пунктами 1, 2, 3 частини 1 статті 77, статтею 86  Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

  

                                                      УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти на 07.03.2007 року о 14:30 год.

2. Засідання провести в приміщенні господарського суду за адресою:  м. Кіровоград, вул. Луначарського, 29, 3-й поверх, кім № 315.

3.   Зобов'язати сторін та третю особу до судового засідання надати :

ПОЗИВАЧУ: докази направлення третій особі позовної заяви та доданих до неї документів разом з заявою про уточнення позовних вимог.

ВІДПОВІДАЧУ: копію статуту товариства.

ТРЕТІЙ ОСОБІ: обґрунтовані пояснення щодо заявлених вимог з доданням доказів на підтвердження своїх доводів, а також з посиланням на законодавство; докази направлення таких пояснень позивачеві; свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності.

4. На підставі статті 38 Господарського процесуального кодексу України витребувати від державного реєстратора - Олександрійської міської ради - витяг з державного реєстру на суб'єкта підприємницької діяльності - фізичну особу ОСОБА_2, свідоцтво про державну реєстрацію приватного підприємця від 11.07.01р.

5. Явку повноважних представників сторін та третьої особи визнати обов'язковою.

6.Копію ухвали направити державному реєстратору - Олександрійській міській раді, а також сторонам рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення.  Третій особі копію ухвали надіслати за двома адресами: АДРЕСА_1 та  АДРЕСА_2

Суддя

 

С.В. Таран