Рішення №453912

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД

Кіровоградської області

УХВАЛА

"12" лютого 2007 р.                                                            Справа № 2/11

Господарський суд Кіровоградської області в складі судді Хилька Ю.І.,розглянувши матеріали справи № 2/11

за позовом: закритого акціонерного товариства Компанії "Райз", м. Київ 

до відповідача: товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Софіївська", с. Софіївка Компаніївського району Кіровоградської області      

та спільного Україно-Американського підприємства товариство з обмеженою відповідальністю "Промагроінвест", м. Кіровоград    

 

про стягнення солідарно 286017,56 грн.

Представники сторін:

від позивача - Титенко О.М. , довіреність № 762-07UR  від 30.01.07;

від відповідача 1 - участі не брав;

від відповідача 2 - участі не брав.

                                                ВСТАНОВИВ:

Подано позов  про стягнення солідарно 286017,56 грн.

Ухвалою від 23.01.2007 року порушено провадження по справі та витребувано відповідні документи по справі. Розгляд справи призначено на 12.02.2007 р.

Резолюцією голови господарського суду Кіровоградської області від 08.02.2007 року справу № 2/11 передано на розгляд судді Хилько Ю.І.

Ухвалою від 12.02.2006 року справу № 2/11 прийнято до свого провадження суддею Хилько Ю.І.

12.02.2007 року представники відповідачів в судовому засіданні участі не брали, проте 09.02.2007 року на адресу господарського суду Кіровоградської області від відповідача 1 по справі надійшло клопотання про відкладення розгляду справи в зв'язку з неможливістю забезпечити в судовому засіданні участь належного представника.

12.02.2007 року представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав, однак подав клопотання про відкладення розгляду справи в зв'язку з неможливістю надати в даному засіданні документи необхідні для розгляду справи.

Враховуючи викладене,  в зв'язку із зміною складу суду та необхідністю часу для ґрунтовного вивчення матеріалів справи, господарський суд вважає за необхідне задовольнити клопотання позивача та відповідача 1 про відкладення розгляду справи. Розгляд справи відкласти.

Керуючись п. 2 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України,  суд-

                                                    УХВАЛИВ:

 

1. Задовольнити клопотання позивача та відповідача 1 про відкладення розгляду справи.

2.Розгляд справи відкласти на 02.03.07 о 11:30 год.

3.Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою:

м.Кіровоград, вул. Луначарського, 29.

4.   Зобов'язати до судового засідання надати  господарському суду: 

Позивача: додатки № 1, № 1а і інші до договору поставки від 25.05.2006р.; розрахунок процентів за неправомірне користування коштами та розрахунок відсотків річних з врахуванням умов договору та  додатків до нього, а також з зазначенням періоду ( дата початку та закінчення строку) нарахування. 

Відповідача - 1: відзив на позовну заяву та докази направлення його на адресу позивача; при задоволенні позову - копії підтверджуючих матеріалів; інші документи, що підтверджують можливі заперечення проти позову.

Відповідача - 2: відзив на позовну заяву та докази направлення його на адресу позивача; при задоволенні позову - копії підтверджуючих матеріалів; інші документи, що підтверджують можливі заперечення проти позову.

Копії матеріалів повинні бути належним чином засвідчені підписом уповноваженої особи з прикладенням печатки підприємства і подаються з супровідним листом. Представники сторін повинні мати оригінали документів на підтвердження своїх повноважень (ст. 28 ГПК України).

Примірники ухвали надіслати сторонам.

Суддя

 

Ю. І. Хилько