Рішення №453931

Справа  № 3-22 (2007 p.)

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 січня 2007 року м.Бучач

Суддя  Бучацького районного суду Тернопільської області Кузевич Й.Я., розглянувши матеріали, які надійшли із   Бучацького РВ УМВСУ в Тернопільській області    про притягнення   до адміністративної відповідальності  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, до адмінвідповідальності не притягалася, за ч.1 ст. 164 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ:

23 грудня 2006 року близько 11 год. 00 хв. ОСОБА_1 в м.Бучачі по вул.Галицькій поблизу магазину " Універмаг", здійснювала реалізацію продуктів харчування без державної реєстрації, разового патенту та документів, що підтверджують походження товару та його якість.

ОСОБА_1  вину в скоєнні  правопорушення визнала повністю, суду пояснила, що в м.Бучачі реалізовувала яблука та цибулю, які виростила на власній земельній ділянці, про те, що потрібно було мати для цього необхідні документи не знала.

Оцінюючи в сукупності всі обставини по справі, приходжу до переконання, що в діях  ОСОБА_1 формально є склад правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 164 КУпАП, оскільки вона займалася господарською діяльністю, однак за своїми наслідками правопорушення є малозначним, в зв'язку з цим  її слід звільнити від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

Керуючись  ст. ст.22,164 ч.1,252 ,284 КУпАП ,-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності звільнити при малозначності правопорушення, оголосивши їй усне зауваження.

Постанова оскарженню не підлягає ,але на неї може бути внесено подання прокурором.

Суддя:                         Й.Я.Кузевич