Рішення №453955

ЛУГАНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД 

м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2

____________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ

15.02.2007 року                                                      Справа № 1/254

Луганський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого:          Медуниці О.Є.

суддів          Баннової Т.М.

Бойченка К.І.

                                        

Секретар судового засідання:          Сідорова О.А.

за участю представників сторін:

від позивача                                        повноважний представник в судове

                                                            засідання не прибув;

                                                 

від відповідача                                         ОСОБА_1, представник за довіреністю

НОМЕР_1  від 16.11.06;

розглянувши у відкритому

судовому засіданні

апеляційну скаргу          Суб'єкта підприємницької діяльності -

          фізичної особи ОСОБА_2,

          м. Луганськ

на рішення         

господарського суду                        Луганської області

від                                                   09.01.07 (підписано 15.01.07)

по справі                                         №1/254 (суддя - Зюбанова Н.М.)

за позовом          Товариства з обмеженою відповідальністю

          „Торговий дім „Молочна слобода”,

          м. Куп'янськ Харківської області

до відповідача          Суб'єкта підприємницької діяльності -

          фізичної особи ОСОБА_2,

          м. Луганськ 

         

про                                                   зобов'язання повернути тару

          на суму 14960 грн. 00 коп.

         

ВСТАНОВИВ:

Товариство  з обмеженою відповідальністю „Торговий дім „Молочна слобода”,  м. Куп'янськ Харківської області, звернулося до господарського суду Луганської області про зобов'язання суб'єкта підприємницької діяльності - фізичну особу ОСОБА_2, м. Луганськ, повернути ящики загальною вартістю 14960 грн. 00 коп., у тому числі, ящики молочні в кількості 205 шт. вартістю 6560 грн. 00 коп. та ящики розові в кількості 204 шт. вартістю 8400 грн. 00 коп.

Рішенням господарського суду Луганської області від 09.01.07 у справі №1/255 (суддя - Зюбанова Н.М.) позов задоволений повністю, зобов'язано відповідача повернути позивачу ящики молочні в кількості 205 шт. вартістю 6560 грн. 00 коп. та ящики розові в кількості 204 шт. вартістю 8400 грн. 00 коп., стягнуто з відповідача на користь позивача витрати зі сплати державного мита у сумі 149 грн. 60 коп. та витрати на інформаційно - технічне забезпечення судового процесу у сумі 118 грн. 00 коп.

Суд першої інстанції виходив з того, що матеріалами справи підтверджені порушення відповідачем умов договору щодо належного повернення тари у необхідній кількості відповідно до одержаної разом з молочною продукцією. 

В обґрунтування рішення місцевий господарський суд посилався на вимоги ст.ст.174, 175, 193 Господарського кодексу України та Правил застосування, обігу і повернення засобів упаковки багаторазового використання на Україні, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 04.04.92 №174 та наказом Міндержресурсів України від 16.06.92 №15.

Не погоджуючись з даним рішенням, відповідач - суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа ОСОБА_2, звернувся до Луганського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою від 19.01.07 б/н, якою просить рішення господарського суду Луганської області від 09.01.06 у даній справі скасувати та прийняти нове рішення, яким у задоволенні позовних вимог позивачу відмовити.

В обґрунтування своїх вимог по скарзі відповідач посилається на те, що судом першої інстанції порушені норми матеріального та процесуального права; неповно з'ясовані обставини, що мають значення для справи.

Розпорядженням від 29.01.07 голови Луганського апеляційного господарського суду, відповідно до ст. 28 Закону України “Про судоустрій України”, для розгляду апеляційної скарги суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_2 від 19.01.07 на рішення господарського суду Луганської області від 09.01.07 по справі №1/254 призначена судова колегія у складі: Медуниця О.Є. - суддя - головуючий, Баннова Т.М., Бойченко К.І. - судді.

15.02.07 в судовому засіданні представник відповідача надав пояснення про те, що згідно накладних на відпуск ТМЦ була сплачена вартість переданої продукції з ПДВ та сума амортизації тари, оскільки такий порядок оплати було визначено за усною домовленістю між сторонами по справі. Вартість тари не сплачувалась.

Позивач не виконав вимоги ухвали Луганського апеляційного господарського суду від 29.01.07 щодо подання до суду витребуваних матеріалів, повноважний представник позивача у судове засідання не прибув, хоча про час та місце розгляду даної справи та апеляційної скарги був повідомлений апеляційним господарським судом належним чином (ухвала від 29.01.07 по даній справі, надіслана стороні Луганським апеляційним господарським судом рекомендованою поштою з повідомленням, яке знаходиться у матеріалах справи з відміткою про отримання позивачем зазначеної ухвали).

Розглянувши матеріали справи, судова колегія для з'ясування усіх обставин справи у сукупності відкладає розгляд даної справи та апеляційної скарги відповідача на іншу дату.

Керуючись ст.ст.77, 86, 99 Господарського процесуального кодексу України, Луганський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів, -

У Х В А Л И В:

1. Розгляд справи №1/254 та апеляційної скарги суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_2,         м. Луганськ, від 19.01.07  на рішення господарського суду Луганської області від 09.01.07 по справі №1/254 відкласти на 15.03.07 о 15 год. 00 хв.

2. Засідання відбудеться у приміщенні Луганського апеляційного господарського суду за адресою: м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2, 6-й поверх.

3. Зобов'язати позивача - подати до суду письмовий відзив на апеляційну скаргу відповідача від 19.01.07; направити (вручити) відзив на згадану апеляційну скаргу відповідача; докази направлення (вручення) цього відзиву відповідачу (поштові квитанції, описи вкладення тощо) - подати до справи; документальне та нормативне підтвердження викладених у відзиві доводів.

4. Зобов'язати відповідача (заявник скарги) - подати до суду письмові пояснення чи заперечення на відзив позивача на апеляційну скаргу; документальне та нормативне підтвердження викладених у поясненні (запереченні) доводів.

Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних  мінімумів доходів громадян.

Головуючий суддя                                                  О.Є. Медуниця

Суддя                                                                      Т.М. Баннова

Суддя                                                                      К.І. Бойченко