Рішення №453986

Київський міжобластний апеляційний господарський суд

________________________________________________________________________

          01033, м. Київ, вул. Жилянська, 58-б                                         

УХВАЛА

                 

11.09.06 р.                                                                                № 11/166

Київський міжобластний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

          Головуючого                                        Федорова  М. О.

Суддів:                                                Міщенко  П. К.

Суддів:                                                Рудченка С.Г.

розглянувши клопотання приватного вищого навчального закладу «Інститут економіки та нових технологій», м. Кременчук, Полтавська область про відновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження

по справі  №11/166 (суддя Штофель Т.В.)

за  позовом          Управління Пенсійного фонду України Крюківського району в

м. Кременчук

до                    Приватного вищого навчального закладу «Інститут економіки та нових

технологій», м. Кременчук

про          стягнення 619,64 грн.

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Полтавської області від 31.05.2006р. по справі №11/166 позовні вимоги задоволено.

          Не погоджуючись із прийнятою постановою, відповідач звернувся до Київського міжобласного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить її скасувати та прийняти нову постанову, якою відмовити у задоволенні позовних вимог у повному обсязі.

При поданні апеляційної скарги відповідачем були пропущенні строки подачі скарги до суду апеляційної інстанції, встановлені законодавством.

Відповідно до ст. 186 КАС України, заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу -з дня складення у повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Відповідно до ч.4 ст.186 КАС України, заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Відповідачем також було заявлено клопотання про відновлення пропущеного строку, встановленого для подання апеляційної скарги.

Статтею 102 КАС України встановлено, що пропущений з поважних причин процесуальний строк, встановлений законом, може бути поновлений, а процесуальний строк, встановлений судом, - продовжений судом за клопотанням особи, яка бере участь у справі.

Згідно ч. 2 ст. 102 КАС України, питання про поновлення чи продовження пропущеного строку суд вирішує з повідомленням осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду клопотання.

Керуючись Розділом VII “Прикінцеві та перехідні положення”, ст. ст. 102, 186, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, Київський міжобласний апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ :

Призначити розгляд клопотання приватного вищого навчального закладу «Інститут економіки та нових технологій», м. Кременчук, Полтавська область про відновлення строків апеляційного оскарження на  28.09.06р. о 15:20.

          1.          Зобов'язати позивача надати Київському міжобласному апеляційному господарському суду свої доводи з приводу заявлених вимог про відновлення пропущеного строку, які викласти у письмовому вигляді.

2.          Копії ухвали суду надіслати учасникам провадження.

                    

          Головуючий суддя                                                            Федоров  М. О.

          Судді

                                                                                          Міщенко  П. К.

                                                                                          Рудченко С.Г.