Рішення №454017

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

15.02.2007                                                           Справа № 10/35-АП-07

Господарський суд Херсонської області у складі судді  Александрової Л.І. при секретарі Матирка М.Б., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу 

за позовом Державної податкової інспекції у м.Нова Каховка, м. Нова Каховка Херсонської області

до Приватного підприємеця ОСОБА_1, м. Нова Каховка Херсонської області 

про  припинення підприємницької діяльності

за участю:

представників сторін:

від позивача - не прибув

від відповідача - не прибув

в с т а н о в и в:

Позивач звернувся до суду з позовом про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця у зв'язку з неподанням відповідачем більше одного року податкової звітності.

Відповідач відзив на позовну заяву не надіслав, в судове засідання не з'явився.

Приватний підприємець ОСОБА_1 був зареєстрований як суб'єкт підприємницької діяльності рішенням Новокаховського виконкому від 25.07.2001 року.

В ДПІ м. Нова Каховка ПП ОСОБА_1 взято на облік як платника податків з 03.08.2001 року.

Перевіркою встановлено, що починаючи з 01.01.2002 р. ПП ОСОБА_1  не надає бухгалтерську звітність та податкові декларації до ДПІ м. Нова Каховка.

Заборгованість підприємця перед бюджетом  відсутня.

У відповідності з вимогами статті 9 Закону України “Про систему оподаткування” платники податків та зборів зобов'язані, зокрема, складати звітність про фінансово-господарську діяльність, подавати до державних податкових органів, серед інших, декларації та бухгалтерську звітність, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів. Такими платниками податків у відповідності зі статтею 4 зазначеного Закону є, в тому числі, юридичні особи, на яких, згідно з законами України, покладено обов'язок сплачувати податки і збори.

Згідно до статті 38  Закону України  “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців”  юридична особа підлягає припиненню на підставі  рішення суду у разі неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності  відповідно до закону.

За таких обставин позовні вимоги підлягають задоволенню.

На підставі статей 4, 9 Закону України “Про систему оподаткування”, статті 46 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” і керуючись статтями   160-163 КАС  України,    

постановив:

1. Позовні вимоги задовольнити.

2.Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (ідентифікаційний НОМЕР_1),  який  проживає АДРЕСА_1

3.Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 КАС України з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

4. Постанову після набрання нею законної сили надіслати державному реєстратору.

Суддя                                                                  Л.І. Александрова