Рішення №454173

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

"20" лютого 2007 р.                                             Справа №  11/26-СК-07

Господарський суд Херсонської області у складі судді  Чернявського В.В. при секретарі Борхаленко О.А. за участю представників сторін:

від позивача: Федченка В.В.- зав. юр. сект., пост. дов. № 71/10/10 від 09.01.2007р. 

від  відповідача: не з'явився    

розглянув у відкритому судовому засіданні справу             

за позовом Каховської об'єднаної державної податкової інспекції, м. Каховка

до Приватного підприємця ОСОБА_1, м. Каховка 

про  припинення підприємницької діяльності фізичної особи - приватного підприємця

Заявлено  вимоги  про  припинення підприємницької діяльності фізичної особи - приватного підприємця   ОСОБА_1, в зв'язку з  неподанням  до  органу  державної  податкової служби більш ніж  протягом  року податкових  декларацій, документів бухгалтерської звітності.

Відповідач належно повідомлений про час і місце розгляду справи, відношення до позовних вимог не проявив, представника до суду для участі в судовому засіданні не направив.

С у д    в с т а н о в и в:

Рішенням виконавчого комітету Каховської міської ради від 19.09.1996р.     ОСОБА_1 зареєстровано як суб'єкта підприємницької діяльності фізичну особу -  підприємця без створення юридичної особи (іден. код НОМЕР_1).

     З акту Каховської ОДПІ за НОМЕР_2 “Про результати перевірки своєчасності надання звітів про фінансово-господарчу діяльності суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 за період з 01.01.2003р. по 06.04.2005р."  слідує,  що з  01.01.2003р. на час складання акту  ОСОБА_1 не подає до органу державної податкової служби податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності.

        Відповідно  до ст. 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” підставами щодо припинення   підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця  є неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

    Оскільки   ОСОБА_1, більш ніж протягом року не подає до органу державної податкової служби податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, позов щодо припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця  підлягає задоволенню.

    Відповідно до ч.4 ст.94 Кодексу адміністративного судочинства України судовий збір у справі не стягується.

Керуючись ст.158-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

п о с т а н о в и в:

1.Позов задовольнити.

2.Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи - приватного підприємця   ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1, АДРЕСА_1,  поточні рахунки в банку відсутні), зареєстрованої в якості суб'єкта підприємницької діяльності 19.09.1996р.

3. Копію постанови направити сторонам по справі та держреєстратору.

4. Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня  складення постанови у повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

5. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви на апеляційне оскарження, якщо такої заяви не буде подано. Якщо заяву про апеляційне оскарження буде подано, але апеляційної скарги у визначений строк подано не буде, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.         

 

Суддя                                                                  В.В. Чернявський