Рішення №454196

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ   С У Д

Кіровоградської області

УХВАЛА

про порушення провадження у справі

"12" лютого 2007 р.                                        Справа №          4/58

Суддя господарського суду Кіровоградської області Хилько Ю. І., розглянувши матеріали

за позовом: фізичної особа - підприємця ОСОБА_1, м. Кіровоград 

до відповідача:товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Новоградівська", с. Новгородківка, Бобринецького району, Кіровоградської області    

про стягнення 28204 грн. боргу та неустойки 

 

визнав подані матеріали достатніми для прийняття  позовної заяви до розгляду.

Керуючись статтями 38, 61, 64, 65 Господарського процесуального кодексу України,  суддя

УХВАЛИВ: 

1. Прийняти позовну заяву до розгляду і порушити провадження у справі.

2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 27.03.07 о 12:00 год.

3. Засідання провестиу приміщенні господарського суду за адресою: м. Кіровоград, вул. Луначарського, 29, кімн. №  317.

4.   Зобов'язати сторони до судового засідання надати

Позивача: оригінали документів, доданих до позовної заяви (для огляду в судовому засіданні); обґрунтований розрахунок суми боргу з посиланням на законодавство; акт звірки взаєморозрахунків; банківські реквізити.

Відповідача: можливі заперечення чи відзив на позовну заяву та докази направлення копії позивачу рекомендованим чи цінним листом, або вручення під розписку; у разі сплати боргу - оригінали платіжних чи інших документів;  установчі документи; копія свідоцтва про державну реєстрацію; банківські реквізити; акт звірки взаєморозрахунків.

Зобов'язати сторони скласти акт звірки взаєморозрахунків з зазначенням всіх спірних господарських операцій помісячно за підписами керівників підприємств, скріплений печатками.

Згідно статті 38 Господарського процесуального кодексу України зобов'язати Головне управління статистики в Кіровоградській області надати довідку про включення до ЄДРПОУ товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Новоградівська", с. Новгородківка, Бобринецького району, Кіровоградської області.

Згідно до статті 38 Господарського процесуального кодексу України  зобов'язати державного реєстратора - реєстраційної палати виконкому Кіровоградської міської ради - витяг із державного реєстру відносно  фізичної особа - підприємця ОСОБА_1, м. Кіровоград.

Витребувані судом документи направити до суду супровідним листом до 15.03.2007 р.

До відома сторін, згідно правил статті 36 Господарського процесуального кодексу України копії матеріалів повинні бути належним чином засвідченні підписом уповноваженої особи з прикладенням печатки підприємства (установи) і подаються з супровідним листом. Представники сторін повинні мати оригінали документів на підтвердження своїх повноважень згідно статті 28 вищезазначеного кодексу (копії документів надати до справи).

Господарський суд вважає за необхідне попередити учасників судового процесу про відповідальність передбачену пунктом 5 статті 83 Господарського процесуального кодексу України за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону у вигляді штрафу в розмірі до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Примірники ухвали надіслати сторонам, Головному управлінню статистики в Кіровоградській області та державному реєстратору - реєстраційної палати виконкому Кіровоградської міської ради.

Суддя                                                            Ю. І. Хилько