Рішення №454214

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

_____________________________________________________________________________

ОКРЕМА У Х В А Л А

"19" лютого 2007 р.                                                                  Справа № 16/19-АП-07

Господарський суд Херсонської області у складі судді   Немченко Л.М.  розглянувши справу 

за позовом:  Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Злагода", м.Херсон

до:  Відповідача-1:Херсонського міського управління земельних ресурсів, м.Херсон

Відповідача-2: Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Херсонської міської ради, м.Херсон

Відповідача-3: Приватного підприємця ОСОБА_1, м.Херсон

про  визнання нечинними актів ненормативного характеру

представники сторін не запрошувались

в с т а н о в и в:

          Об”єдання співвласників багатоквартирного будинку “Злагода” (позивач) звернувся до суду з адміністративним позовом до Херсонської міської Ради  (відповідач-1) про визнання нечинним дозволу НОМЕР_1 на ведення  будівництва магазину-кафе приватним підприємцем ОСОБА_1 (відповідач-2) та визнання нечинним акту перенесення в натурі меж земельної ділянки, наданої в оренду приватному підприємцю ОСОБА_1 під будівництво магазину-кафе АДРЕСА_1.

          Ухвалою суду від 03 січня 2007р.було відкрито провадження в даній  адміністративній справі та призначено до розгляду на 23 січня 2007р.  Ухвалою суду від 25 січня 2007р. було проведено заміну відповідача-1 у справі - Херсонську міську раду на належних відповідачів - Херсонське міське управління земельних ресурсів та Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Херсонської міської ради та зобов'язано Відповідача-2 (Управління містобудування та архітектури Виконавчого комітету Херсонської міської ради) надати суду відзив на позов з документальним обгрунтуванням своєї позиції. Зазначену ухвалу від 25.01.07 було направлено сторонам  01.02.2007р. за вихідним НОМЕР_2. Також супровідним листом НОМЕР_3 Управлінню містобудування та архітектури Виконавчого комітету Херсонської міської ради було надіслано копію позову, а також судовою повісткою про виклик від 25.01.07 останнього було повідомлено про час та місце розгляду справи та попереджено про наслідки неприбуття до суду.

          Проте, Відповідач-2 вимоги суду не виконав, відзив на позов не надав та в судове засідання, що проводилось 14 лютого поточного року свого представника не направив, про причини неявки представника суд не повідомив.

          Неприбуття в судове засідання представника відповідача-2 стало підставою для відкладення розгляду справи.

          Вказані вище факти свідчать про наявність суттєвих недоліків в діяльності посадових осіб Херсонської міської ради по організації своєї діяльності щодо виконання вказівок суду.

          На підставі викладеного та керуючись статтями 165,166 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

у х в а л и в:

          1. З метою усунення порушень діючого законодавства, недопущення їх повторення в майбутньому та притягнення до відповідальності винних посадових осіб надіслати окрему ухвалу начальнику Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Херсонської міської ради.

2. Відповідно до вимог ч.2 ст.11 Закону України "Про судоустрій України", після закінчення встановленого ч.1 ст.166 КАСУ місячного терміну розгляду ухвали та усунення виявлених порушень про вжиті заходи слід повідомити господарський суд Херсонської області.

                             Суддя                                                                         Л.М. Немченко