Рішення №454978

ГАГАРІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ

99045, м. Севастополь, вул. Вакуленчука, З             тіл.:(0692) 24-32-59, 24-03-41

перша інстанція код суду 27-02 справа №2а-64/07 категорія 42

УХВАЛА

11 січня 2007 року                                                                  Гагарінський районний суд

м. Севастополя

суддя Гагарінського районного суду м. Севастополя Бессараб Л.М. розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Севастопольського військово-морського інституту ім. П.С. Нахімова

про стягнення грошової компенсації,

ВСТАНОВИВ:

25.07.2006 року ОСОБА_1, звернувся до суду з позовної заявою до відповідача - Севастопольського військово-морського інституту ім. ПС. Нахімова про стягнення грошової компенсації.

Відповідно до ст.З ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

За змістом ст. 17 КАС України - компетенція адміністративних судів розповсюджується на суперечки фізичних або юридичних осіб з суб'єктом владних повноважень за оскарженню його рішень (нормативно-правових актів або правових актів індивідуальної дії), дій або бездіяльності

Згідно ст. 15 ЦПК України, суди розглядають в порядку цивільного судочинства справи про захист порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод або інтересів, що виникають з цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин, а також з інших правовідносин, крім випадків, коли розгляд таких справ проводиться за правилами іншого судочинства.

Вивчивши матеріали даної позовної заяви, убачається, що. згідно ст. 206 ЦПК України, справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства, а тому підлягає припиненню.

Керуючись ст.. 15, 205, 206 ЦПК України, ст. 17 КАС України,

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Севастопольського військово-морського інституту ім. ПС. Нахімова про стягнення грошової компенсації - припинити.

Роз'яснити ОСОБА_1, про необхідність звернення до суду в порядку адміністративного судочинства.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 186 КАС України

Суддя                 Л.М. Бессараб