Рішення №455185

Справа 2-49 2007 рік

УХВАЛА

23 січня 2007 року                                                                                               смт. Новомиколаївка

Новомиколаївський районний суд Запорізької області

у складі: Головуючого - судді Риженка А. Г. при секретарі -      Гелетюк Л.І.

за участю представника позивача - Єременка О.Г. розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом Орендного  виробничого  управління  житлово-комунального  господарства м.  Вільнянськ Запорізької області до ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про стягнення заборгованності по комунальним послугам,   

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідачів, в якому просить суд стягнути на його користь з останніх 434,64 грн. в рахунок відшкодування заборгованості по оплаті наданої комунальної послуги з теплопостачання.

В попередньому судовому засіданні представник позивача Єременко О.Г. заявив суду клопотання, в якому просить суд закрити провадження у справі в зв'язку з відмовою позивача від позову.

Відмова позивача від позову не суперечить чинному законодавству і не порушує чиїх-небудь прав або законних інтересів, в зв'язку з чим суд вважає за необхідне її прийняти.

Відповідно до п. З ч. 1 ст.205 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.

Перед прийняттям відмови позивача від позову його представнику Єременку О.Г. в попередньому судовому засіданні судом були роз'яснені наслідки закриття провадження у справі, передбачені ч.З ст.206 ЦПК України.

Керуючись п.З ч.І ст.205 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Прийняти відмову ОВУЖКГ м. Вільнянськ Запорізької області від позову у справі за позовом ОВУЖКГ м. Вільнянськ Запорізької області до ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по оплаті комунальних послуг.

Провадження у даній справі закрити у зв'язку з відмовою позивача від позову і прийняттям її судом.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подана до Апеляційного суду Запорізької області через Новомиколаївський районний суд Запорізької області протягом п'яти днів з дня її проголошення.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Апеляційного суду Запорізької області через Новомиколаївський районний суд Запорізької області протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження ухвали суду.

СУДДЯ