Рішення №455242

Справа № 10909                          Головуючий в 1 інстанції-ПетруняН.В.

Категорія-36                                 Доповідач Троценко Л.І..

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 грудня 2006 р. Апеляційний суд Донецької області в складі:

Головуючого -Новосяддої В.М. Суддів -Троценко Л.І.,Постоловой В.Г., При секретарі-Панаріної О.В.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Донецьку цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Костянтинівськго міськрайонного суду Донецької області від 13 жовтня 2006 року по справі за позовом - ОСОБА_1  до ОСОБА_2, третіх осіб ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення аліментів

Заслухавши доповідь судді Троценко Л.І., вислухавши пояснення сторін, перевіривши матеріали цивільної справи,апеляційний суд-

ВСТАНОВИВ У   вересні   2006   ОСОБА_1 звернувся  до   суду  з   позовом  до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на своє утримання.

Позивач зазначав, що з 16 червня  1986 року по 31 жовтня 2005 року перебував у шлюбі з відповідачкою.Протягом року після розірвання шлюбу він став Інвалідом 3-ї групи, внаслідок чого потребує матеріальної допомоги відповідачки ,яку на його думку, остання має змогу йому надати. Вона отримує пенсію за віком, працює і отримує заробітну плату ,а тому просив стягнути з неї на його користь аліменти в розмірі 1/4 частини усіх видів заробітку щомісячно до поновлення його працездатності.

Питання про стягнення аліментів з повнолітніх дітей ОСОБА_3 та ОСОБА_4 ставити не бажає.

Рішенням Костянтинівського міськрайсуду від 13 жовтня - 2006 року ОСОБА_1 в задоволенні вимог відмовлено.

В апеляційній скарзі позивач ставить питання про скасування - рішення суду,посилаючись на те ,що воно не відповідає фактичним обставинам справи,нормам матеріального та процесуального закону просив постановити нове рішення ,яким його вимоги задовільнити.

Апеляційний суд вважає,що апеляційна скарга задоволенню не підлягає з таких підстав.

Судом першої інстанції повно та всебічно з`ясовані усі обставини по справі, зібраним доказам дана належна правова оцінка.Суд  обґрунтовано відмовив позивачу в задоволенні його вимог, оскільки позивач отримує пенсію по інвалідності в розмірі 359 грв.щомісячно.Відновідачка отримує пенсію в розмрі 364 грв.29 коп щомісчно за віком.Працює та отримує заробітну плату в розмірі 986 грв.12коп.,утримує доньку від шлюбу з позивачем,яка навчається на ; курсі денного відділення.У квітні 2005 року позивач був засуджений за ухилення від сплати аліментів на користь позивачки на утримання дітей.

Позивач має 3-тю групу інвалідності, має змогу працювати .Отримує пенсію з 1 жовтня 2006 року в розмірі 366 грв., тобто має прожитковий мінімум.

Рішення суду відповідає встановленим обставинам, нормам матеріального та процесуального закону  підстави для скасування рішення суду відсутні.

Наведеш в апеляційній скарзі доводи не дають підстав, для висновку про те,що неправильне застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права призвело або могло призвести до неправильного вирішення справи.

Керуючись ст.ст.307-308,314-315 ЦПК України,апеляційний суд,-УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Костянтинівського

міськрайонного   суду   Донецької   області   від   13   жовтня   2006   року   -відхилити, рішення суду залишити без зміни.

Ухвала набирає законної сили з дня її проголошення і може бути

оскаржена безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців з

дня набрання законної сили, ухвалою апеляційного суду.