Рішення №455279

РІШЕННЯ                                 справа № 2- 160/2007 p.

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

З січня 2007 року                                                                  Надвірнянський районний суд

Івано-Франківскої області

в складі головуючого судді:     Гураша М.В.

секретаря:                                  Шпильчук І.С.

з участю позивачки:                 ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Надвірна справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 пред'явила позов в суд до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

В судовому засіданні позивачка суду пояснила, що 30 вересня 1989 року вона зареєструвала шлюб з ОСОБА_2 у Лисенькій селищній раді, Тисменицького району, Івано-Франківської області, актовий запис НОМЕР_1.

Від шлюбу у них народилося двоє дітей: дочка ОСОБА_3- ІНФОРМАЦІЯ_1 та синОСОБА_4 - ІНФОРМАЦІЯ_2 ІНФОРМАЦІЯ_2

Причиною розірвання шлюбу послужило те, що за час сумісного проживання у них склалися різні погляди на життя, вони різні по характеру, через що у них часто виникали непорозуміння.

ОСОБА_2 зловживає спиртними напоями, прийшовши додому в нетверезому стані безпідставно вчиняє скандали та сварки. Чоловік матеріальної допомоги сім'ї не надає, вихованням дітей не займається. Сторони не цікавляться життям один одного, втратили почуття любові та поваги, не приймають заходів для збереження шлюбу. На даний час вони не підтримують жодних сімейних стосунків як сімейна пара і спільно не проживають. Вважає, що сімейні відносини остаточно розірвані і відновлені бути не можуть. Примирення неможливе, шлюб носить формальний характер.

Просить постановити рішення, яким розірвати шлюб між нею та ОСОБА_2, неповнолітніх дітей від шлюбу залишити проживати з нею, витрати пов'язані з оформленням розірвання шлюбу в органах РАЦСу покласти на неї.

Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з'явився, завчасно повідомлений про час і місце слухання справи, однак від нього поступила заява, у якій просить справу слухати у його відсутності, на розірвання шлюбу згідний.

Суд, вислухавши пояснення позивачки, дослідивши письмові докази, прийшов до висновку, що позов підставний, оскільки в судовому засіданні встановлено, що подальше спільне проживання і збереження шлюбу суперечить їхнім інтересам, що мають істотне значення.

Сторони не вживають заходів для примирення, шлюб існує формально.

Неповнолітніх дітей від шлюбу: дочку ОСОБА_2 - ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_2 - ІНФОРМАЦІЯ_2 слід залишити проживати з матір"ю.

Витрати, враховуючи матеріальний стан сторін, пов"язані з оформленням розірвання шлюбу в органах РАЦСу, слід покласти на позивачку.

2

На підставі ст.ст. 105 ч.3,110,112 Сімейного кодексу України, керуючись ст.ст.209,213,214,215 ЦПК України,суд

ВИРІШИВ:

Позов задоволити. Вважати шлюб, укладений між ОСОБА_1 та ОСОБА_2  30 вересня 1989 року у Лисенькій селищній раді, Тисменицького району, Івано-Франківської області, актовий запис НОМЕР_1 - розірваним.

Неповнолітніх дітей від шлюбу: дочку ОСОБА_3  ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2 -залишити проживати з матір"ю.

Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави при оформленні розірвання шлюбу в органах РАЦСу один неоподатковуваний мінімум доходів громадян. Звільнити від таких витрат ОСОБА_2.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. У разі подачі заяви про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду до апеляційного суду Івано-Франківської області може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення, апеляційна скарга на рішення подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження через Надвірнянський районний суд.

Суддя

ПІДПИС

Гураш М.В.

Вірно: Суддя

Гураш М.В.