Рішення №456825

Справа № 3-89/2007 р.                                                                                              Копія:

ПОСТАНОВА

09 січня 2007р.   Щорський районний суд Чернігівської області в складі:                                                 головуючого - судді Шаповал 3.0.                                                                                                                             при секретарі - Скорій Л.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Щорсі матеріали, які надійшли від Територіальної державної інспекції праці у Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, українку, громадянку України, уродженку Красноярського краю, РФ, мешканку м. Славутич, АДРЕСА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася, -

за ст . 41 ч.1 КпАП України, -

ВСТАНОВИВ:

11.12.2006 року державним інспектором праці в ТОВ «Полісся-молоко», ІНФОРМАЦІЯ_2 якого являється ОСОБА_1, виявлено ряд порушень трудового законодавства, а саме: штатний розпис затверджений в односторонньому порядку; на підприємстві ведеться недостовірний облік робочого часу водіїв; не проведена оплата праці в надурочний час за березень, травенеь, червень, серпень 2006 року; обмежуються відрахування із заробітної плати та компенсаційні виплати; порушуються строки розрахунів при звільненні працівників. Своїми діями ОСОБА_1 скоїла правопорушення, передбачене ст. 41 ч.1 КпАП України.

ОСОБА_1 в судовому засіданні пояснила, що на даний час усі недоліки, що стосуються порушень трудового закрнодавства усунуті. Свою вину ОСОБА_1. визнала.

Суд, дослідивши матеріали справи: акт превірки № НОМЕР_1; протокол про адміністративне порушення № НОМЕР_2; пояснення ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_1.», наказ №НОМЕР_3, наказ №НОМЕР_4, наказ №НОМЕР_5. наказ №НОМЕР_6, акт контрольного заміру витрат пального на автомобіль КАМАЗ з прицепом від 11.09. 2006 p., ; табель робочого часу за серпень, вересень 2006 року, нарахування заробітної плати водіям за вересень 2006 року; нарахування розрахункових за вересекнь 2006 року, інформацію про заходи , вжиті за результатами перевірки від 06-11.12.2006 року вважає, що дії ОСОБА_1. вірно кваліфіковані за ст.41 ч.1 КпАП України, як порушення встановлених термінів виплати заробітної плати та вчинення інших порушень вимог трудового законодавства.

Враховуючи обставини вчиненого правопорушення, особу правопорушниці, яка на момент розгляду справи в суді представила документи( інформацію про заходи , вжиті за результатами перевірки від 06-11.12.2006 року), що підтвердують усунення недоліків, суд вважає необхідним накласти на неї мінімальне адміністративне стягнення у вигляді штрафу передбаченого санкцією статті, -

Керуючись ст. ст.41 ч.1, 221, 245-249, 276-285 КпАП України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 41 ч.1 КпАП України і накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 255 (двісті п'ятдесят п'ять) грн., сплата якого підлягає протягом 15 днів.

Постанова оскарженню не підлягає, але на неї може бути внесено подання прокурором.