Рішення №456831

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                             м. Київ

         Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

Головуючого                       Шицького І.Б.          

суддів:                               Карпечкіна П.Ф. та Черногуза Ф.Ф.,     

розглянувши касаційну скаргу приватного підприємства “Аптечний склад   № 2”,

                                          в с т а н о в и л а :

Рішенням господарського суду м. Києва від 6 вересня 2006 року у справі за позовом ВАТ “Луганськмлин” до державної виконавчої служби в Артемівському районі м. Луганська та приватного підприємства “Аптечний склад № 2” (третя особа – Луганська обласна дирекція Акціонерного поштово-пенсійного банку “Аваль”) про звільнення коштів з під арешту та зобов’язання вчинити дії прийнято заяву позивача про часткову відмову від позовних вимог. В іншій частині позов задоволено. Зобов’язано приватне підприємство “Аптечний склад № 2” виконати умови додаткової угоди від 21 листопада 1999 року № 1 до договору доручення від 24 грудня 1998 року    № 53, а саме прийняти від ВАТ “Луганськмлин” простий вексель, емітований ТОВ “Вікор Трейд”, номінальною вартістю 321 127 грн. 04 коп..

   

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 11 жовтня 2006 року вищевказане рішення суду залишено без змін.

Ухвалою Вищого господарського суду України від 12 грудня 2006 року № 24/147 прийнято до провадження касаційну скаргу приватного підприємства “Аптечний склад № 2” та призначено дату її розгляду. 

У касаційній скарзі поставлено питання про скасування ухвали Вищого господарського суду України від 12 грудня 2006 року № 24/147 і зобов’язати Вищий господарський суд України закрити провадження у справі. Посилання зроблені на порушення і неправильне застосування норм матеріального та процесуального права.

Розглянувши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній  справі. 

Враховуючи викладене і керуючись ст. 111-17 ГПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

У порушенні провадження з перегляду в касаційному порядку ухвали Вищого господарського суду України від 12 грудня 2006 року № 24/147 відмовити.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                               І.Б. Шицький

Судді:                                                                          П.Ф. Карпечкін

                                                                                                                                                             Ф.Ф.Черногуз