Рішення №456832

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                  м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

      Головуючого:                            Шицького І. Б.,      суддів:                              Черногуза Ф. Ф., Щотки С. О.,

розглянувши касаційну скаргу Харківського державного авіаційного виробничого підприємства  на постанову Вищого господарського суду України від 26 грудня 2006 року у справі № 07/304-06 за позовом АТЗТ “Авіоніка” до Харківського державного авіаційного виробничого підприємства про стягнення 824 890, 96 грн.,

в с т а н о в и л а:

Ухвалою господарського суду Харківської області від 9 жовтня 2006 року було відмовлено в задоволенні клопотанні про залучення до участі у справі прокурора та відкладено розгляд справи.

Ухвалою Харківського апеляційного господарського суду від 24 жовтня 2006 року Харківському державному авіаційному виробничому підприємству відмовлено у прийнятті апеляційної скарги на ухвалу господарського суду Харківської області від 9 жовтня 2006 року.

Постановою Вищого господарського суду України від 26 грудня        2006 року ухвалу Харківського апеляційного господарського суду від              24 жовтня 2006 року залишено без змін. 

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України у зв’язку з виявленням неправильного застосуванням норм матеріального та процесуального права.

            Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

        

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 26 грудня 2006 року у справі             № 07/304-06.

        

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

                                                                                 

Головуючий                                                    І. Б. Шицький

Судді                                                                      Ф. Ф. Черногуз

                                                                                    С. О. Щотка