Рішення №456834

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                  м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

      Головуючого:                            Шицького І. Б.,      суддів:                              Черногуза Ф. Ф., Щотки С. О.,

розглянувши касаційну скаргу житлово-експлуатаційної контори житлово-будівельних кооперативів Суворовського району м. Херсона на постанову Вищого господарського суду України від 26 жовтня 2006 року у справі            № 4/32-06 за позовом житлово-експлуатаційної контори житлово-будівельних кооперативів Суворовського району м. Херсона до об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Злагода” про стягнення 3 669, 14 грн.,

в с т а н о в и л а:

Рішенням господарського суду Херсонської області від 9 лютого         2006 року позов задоволено.

Постановою Запорізького апеляційного господарського суду від             25 травня 2006 року рішення господарського суду Херсонської області від        9 лютого 2006 року скасовано. Прийнято нове рішення, яким у позові відмовлено.

Постановою Вищого господарського суду України від 26 жовтня          2006 року постанову Запорізького апеляційного господарського суду від         25 травня 2006 року залишено без змін.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України у зв’язку з виявленням неправильного застосуванням норм матеріального та процесуального права.

            Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

        

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 26 жовтня 2006 року у справі            № 4/32-06.

        

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

                                                                                 

Головуючий                                                    І. Б. Шицький

Судді                                                                      Ф. Ф. Черногуз

                                                                                    С. О. Щотка