Рішення №456840

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                  м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

      Головуючого:                            Шицького І. Б.,      суддів:                              Черногуза Ф. Ф., Щотки С. О.,

розглянувши касаційну скаргу ДПІ у Печерському районі м. Києва на постанову Вищого господарського суду України від 29 червня 2005 року у справі № 23/267 за заявою Нафтогазовидобувного управління “Полтаванафтогаз ВАТ “Укрнафта” до Українського державного концерну по матеріально-технічному забезпеченню агропромислового комплексу “Украгротехсервіс” про визнання банкрутом,

в с т а н о в и л а:

Ухвалою господарського суду м. Києва від 3 травня 2001 року порушено провадження у справі.

Ухвалою господарського суду м. Києва від 17 грудня 2004 року задоволено клопотання боржника про призначення судово-бухгалтерської експертизи, зупинено провадження у справі.

Постановою Київського апеляційного господарського суду від                14 березня 2005 року ухвалу господарського суду м. Києва від 17 грудня     2004 року залишено без змін.

Постановою Вищого господарського суду України від 29 червня        2005 року постанову Київського апеляційного господарського суду від            14 березня 2005 року залишено без змін.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України у зв’язку з виявленням неправильного застосуванням норм матеріального та процесуального права.

            Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

        

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 29 червня 2005 року у справі             № 23/267.

        

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

                                                                                 

Головуючий                                                    І. Б. Шицький

Судді                                                                      Ф. Ф. Черногуз

                                                                                    С. О. Щотка