Рішення №456843

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                  м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

      Головуючого:                            Шицького І. Б.,      суддів:                              Черногуза Ф. Ф., Щотки С. О.,

розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю “БНБ” на постанову Вищого господарського суду України від 20 грудня      2006 року у справі № 18/138 за позовом заступника прокурора Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Дніпропетровської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю “БНБ” про зобов’язання повернути земельну ділянку та привести її у придатний для користування стан,        

в с т а н о в и л а:

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 8 червня 2006 року позов задоволено частково: зобов’язано відповідача привести у придатний стан самовільно зайняту земельну ділянку, стягнуто судові витрати. В іншій частині позову відмовлено.

Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 24 жовтня 2006 року рішення господарського суду Дніпропетровської області від 8 червня 2006 року скасовано. Прийнято нове рішення, яким позов задоволено частково: зобов’язано відповідача знести самовільно побудовані об’єкти та повернути земельну ділянку Дніпропетровській міській раді, стягнуто судові витрати. В іншій частині позову відмовлено.

Постановою Вищого господарського суду України від 20 грудня        2006 року постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 24 жовтня 2006 року залишено без змін.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України у зв’язку з виявленням неправильного застосуванням норм матеріального права.

            Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

        

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 20 грудня 2006 року у справі              № 18/138.

        

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

                                                                                 

Головуючий                                                    І. Б. Шицький

Судді                                                                      Ф. Ф. Черногуз

                                                                                    С. О. Щотка