Рішення №456847

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                             м. Київ

         Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

Головуючого                       Шицького І.Б.          

суддів:                               Карпечкіна П.Ф. та Черногуза Ф.Ф.,     

розглянувши касаційну скаргу ВАТ “Донецькобленерго” в особі структурної одиниці Донецької західної електричної мережі,

                                          в с т а н о в и л а :

Ухвалою господарського суду Донецької області від 14 серпня 2006 року у справі за позовом ВАТ “Донецькобленерго” в особі структурної одиниці Донецької західної електричної мережі до комунального підприємства “Великоновосілкоська тепловодомережа” про стягнення         54 707 грн. 28 коп. залишено без задоволення скаргу ВАТ “Донецькобленерго” на бездіяльність органів державної виконавчої служби у Великоновосілківському районі.

   

Постановою Донецького апеляційного господарського суду від 30 жовтня 2006 року ухвалу господарського суду Донецької області від 14 серпня 2006 року залишено без змін.

Ухвалою Вищого господарського суду України від 21 грудня 2006 року № 24/121 касаційну скаргу ВАТ “Донецькобленерго” в особі структурної одиниці Донецької західної електричної мережі на постанову Донецького апеляційного господарського суду від 30 жовтня 2006 року повернуто заявнику у зв’язку з недотриманням вимог, передбачених п. 1, 3 ч. 1 ст. 111-3 ГПК України.

У касаційній скарзі поставлено питання про скасування ухвали Вищого господарського суду України від 21 грудня 2006 року № 24/121 та передачу справи на розгляд до Вищого господарського суду України. Посилання зроблені на порушення і неправильне застосування норм процесуального права, невідповідність оскарженої ухвали рішенням Верховного Суду України та виявлення різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.

Розглянувши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній  справі. 

Враховуючи викладене і керуючись ст. 111-17 ГПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

У порушенні провадження з перегляду в касаційному порядку ухвали Вищого господарського суду України від 21 грудня 2006 року № 24/121 відмовити.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                               І.Б. Шицький

Судді:                                                                          П.Ф. Карпечкін

                                                                                                                                                             Ф.Ф.Черногуз