Рішення №456848

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                  м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

      Головуючого:                            Шицького І. Б.,      суддів:                              Черногуза Ф. Ф., Щотки С. О.,

розглянувши касаційну скаргу Сумської філії товариства з обмеженою відповідальністю “Комерційний банк “Володимирський” на постанову Вищого господарського суду України від 12 грудня 2006 року у справі № 3/713-05 за позовом Сумської філії товариства з обмеженою відповідальністю “Комерційний банк “Володимирський” до Сумської міської ради, треті особи: товариство з обмеженою відповідальністю “Артмайдан”, товариство з обмеженою відповідальністю “Автотранспортна компанія “Мустанг”, про стягнення 615 304, 05 року та за зустрічним позовом Сумської міської ради до Сумської філії товариства з обмеженою відповідальністю “Комерційний банк “Володимирський”, треті особи: товариство з обмеженою відповідальністю “Артмайдан”, товариство з обмеженою відповідальністю “Автотранспортна компанія “Мустанг”, про визнання недійсним договору застави,         

в с т а н о в и л а:

Рішенням господарського суду Сумської області від 23 березня          2006 року первісний позов задоволено, в задоволенні зустрічного позову відмовлено.

Постановою Харківського апеляційного господарського суду від            17 травня 2006 року рішення господарського суду Сумської області від            23 березня 2006 року скасовано. Прийнято нове рішення, яким у задоволенні первісного позову відмовлено, зустрічний позов задоволено.

Постановою Вищого господарського суду України від 12 грудня        2006 року постанову Харківського апеляційного господарського суду від        17 травня 2006 року залишено без змін.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України у зв’язку з виявленням неправильного застосуванням норм матеріального та процесуального права.

            Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

        

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 12 грудня 2006 року у справі             № 3/713-05.

        

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

                                                                                 

Головуючий                                                    І. Б. Шицький

Судді                                                                      Ф. Ф. Черногуз

                                                                                    С. О. Щотка