Рішення №456849

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                  м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

      Головуючого:                            Шицького І. Б.,      суддів:                              Черногуза Ф. Ф., Щотки С. О.,

розглянувши касаційне подання Генерального прокурора України в інтересах держави в особі Кіровоградської обласної ради на постанову Вищого господарського суду України від 26 грудня 2006 року у справі № 15/402 за позовом заступника прокурора Кіровоградської області в інтересах держави в особі Кіровоградської обласної ради та Кіровоградського обласного управління лісового господарства до державного підприємства “Голованівське лісомисливське господарство”, сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Манжурка” про визнання договору недійсним,         

в с т а н о в и л а:

Рішенням господарського суду Кіровоградської області від 29 червня 2006 року у позові відмовлено.

Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 27 вересня 2006 року рішення господарського суду Кіровоградської області від 29 червня 2006 року скасовано. Прийнято нове рішення, яким позов задоволено.

Постановою Вищого господарського суду України від 26 грудня         2006 року постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 27 вересня 2006 року та рішення господарського суду Кіровоградської області від 29 червня 2006 року скасовано, справу передано на новий розгляд до господарського суду першої інстанції.

У касаційному поданні ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України у зв’язку з виявленням неправильного застосуванням норм матеріального та процесуального права.

            Обговоривши доводи касаційного подання та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

        

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 26 грудня 2006 року у справі              № 15/402 .

        

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

                                                                                 

Головуючий                                                    І. Б. Шицький

Судді                                                                      Ф. Ф. Черногуз

                                                                                    С. О. Щотка