Рішення №456850

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                             м. Київ

         Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

Головуючого                       Шицького І.Б.          

суддів:                               Карпечкіна П.Ф. та Черногуза Ф.Ф.,     

розглянувши касаційну скаргу ТОВ “Промхолдинг”,

                                          в с т а н о в и л а :

Ухвалою господарського суду Вінницької області від 14 червня 2004 року у справі за позовом прокурора Вінницької області в інтересах держави в особі ДПІ у м. Вінниці до відділу Державної виконавчої служби Замостянського районного управління юстиції м. Вінниці і ТОВ фірма “Вінпродторг ЛТД” (треті особи – АТЗТ “Аспект” і ТОВ “Промхолдинг”) про визнання біржових торгів такими, що не відбулися, і про визнання недійсними біржового контракту та акту приймання-передачі майна здійснено заміну відповідача по справі – ТОВ “Вінпродторг” ЛТД – належним відповідачем – ТОВ фірма “Вінпродторг ЛТД”. Залучено до участі у справі в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ТОВ “Промхолдинг”. Залучено до участі у судовому процесі в порядку ст. 30 ГПК України спільне українсько-німецьке підприємство “Торговий дім “Рік” та вінницьку товарно-універсальну біржу.

   

Ухвалою Житомирського апеляційного господарського суду від 7 жовтня 2004 року відмовлено ТОВ “Промхолдинг” у прийнятті апеляційної скарги на ухвалу господарського суду Вінницької області від 14 червня 2004 року.

Ухвалою Вищого господарського суду України від 18 вересня 2006 року № 7/21-05(7/124-04) касаційну скаргу АТЗТ “Аспект” на ухвалу Житомирського апеляційного господарського суду від 7 жовтня 2004 року повернуто заявнику у зв’язку з недотриманням вимог, передбачених п. 5 ч. 1 ст. 111-3 ГПК України.

У касаційній скарзі поставлено питання про скасування ухвали Вищого господарського суду України від 18 вересня 2006 року № 7/21-05(7/124-04). Посилання зроблені на порушення і неправильне застосування норм процесуального права.

Розглянувши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній  справі. 

Враховуючи викладене і керуючись ст. 111-17 ГПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

У порушенні провадження з перегляду в касаційному порядку ухвали Вищого господарського суду України від 18 вересня 2006 року № 7/21-05(7/124-04) відмовити.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                               І.Б. Шицький

Судді:                                                                          П.Ф. Карпечкін

                                                                                                                                                             Ф.Ф.Черногуз