Рішення №456854

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                  м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

      Головуючого:                            Шицького І. Б.,      суддів:                              Черногуза Ф. Ф., Щотки С. О.,

розглянувши касаційну скаргу Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” в особі Київської міської дирекції на постанову Вищого господарського суду України від 21 листопада 2006 року у справі        № 10/555 за позовом Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” в особі Київської міської дирекції до товариства з обмеженою відповідальністю “Комерційний інформаційно-рекламний центр “СЕНС” про стягнення 1 546 207, 94 грн.,

в с т а н о в и л а:

Рішенням господарського суду м. Києва від 13 січня 2005 року позов задоволено.

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 6 березня 2006 року рішення господарського суду м. Києва від 13 січня 2005 року залишено без змін.

Постановою Вищого господарського суду України від 21 листопада    2006 року постанову Київського апеляційного господарського суду від              6 березня 2006 року та рішення господарського суду м. Києва від 13 січня    2005 року скасовано, справу передано на новий розгляд до господарського суду першої інстанції.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України у зв’язку з виявленням різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону у аналогічних справах та неправильного застосуванням норм матеріального права.

            Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

        

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 21 листопада 2006 року у справі        № 10/555.

        

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

                                                                                 

Головуючий                                                    І. Б. Шицький

Судді                                                                      Ф. Ф. Черногуз

                                                                                    С. О. Щотка