Рішення №456857

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                  м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

      Головуючого:                            Шицького І. Б.,      суддів:                              Черногуза Ф. Ф., Щотки С. О.,

розглянувши касаційну скаргу сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю машино-тракторної станції “Поляна” на постанову Вищого господарського суду України від 17 жовтня 2006 року у справі № 07/792 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Дім шпалер” до сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю машино-тракторної станції “Поляна” про стягнення 1 607 391, 51 грн.,

в с т а н о в и л а:

Рішенням господарського суду Черкаської області від 17 квітня           2006 року позов задоволено частково: стягнуто 1 526 348, 67 грн. боргу та судові витрати.

Постановою Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 13 липня 2006 року рішення господарського суду Черкаської області від      17 квітня 2006 року залишено без змін.

Постановою Вищого господарського суду України від 17 жовтня 2006 року постанову Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 13 липня 2006 року залишено без змін.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України у зв’язку з виявленням неправильного застосуванням норм матеріального права.

            Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

        

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 17 жовтня 2006 року у справі            № 07/792.

        

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

                                                                                 

Головуючий                                                    І. Б. Шицький

Судді                                                                      Ф. Ф. Черногуз

                                                                                    С. О. Щотка