Рішення №456858

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                            м. Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

Головуючого                       Шицького І.Б.          

суддів:                               Карпечкіна П.Ф. та Черногуза Ф.Ф.,     

розглянувши касаційну скаргу ВАТ “Державна енергогенеруюча компанія “Центренерго”,

                                          в с т а н о в и л а :

Рішенням господарського суду м. Києва від 17 травня 2006 року позов акціонерної компанії “Харківобленерго” до ВАТ “Державна енергогенеруюча компанія “Центренерго” задоволено. Зобов’язано відповідача протягом 10 днів з дня набрання рішенням законної сили укласти з позивачем договір № 405/3/19/12 на подачу води з водопроводу та приймання стічних вод до каналізації Зміївської ТЕС від 19 грудня 2005 року, виключивши з тексту договору п. 5.14.

   

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 15 серпня 2006 року вищевказане рішення суду скасовано. У задоволенні позову відмовлено. У задоволенні зустрічного позову про зобов’язання укласти договір відмовлено.

Постановою Вищого господарського суду України від 25 грудня 2006 року № 42/227 постанову Київського апеляційного господарського суду від 15 серпня 2006 року залишено без змін.

У касаційній скарзі поставлено питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 25 грудня 2006 року № 42/227 і  постанови Київського апеляційного господарського суду від 15 серпня 2006 року та передачу справи на новий розгляд до суду першої інстанції. Посилання зроблені на порушення і неправильне застосування норм матеріального права та виявлення різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.

Розглянувши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній  справі. 

Враховуючи викладене і керуючись ст. 111-17 ГПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

У порушенні провадження з перегляду в касаційному порядку постанови Вищого господарського суду України від 25 грудня 2006 року           № 42/227 відмовити.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                               І.Б. Шицький

Судді:                                                                          П.Ф. Карпечкін

                                                                                                                                                             Ф.Ф. Черногуз