Рішення №456859

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                  м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

      Головуючого:                            Шицького І. Б.,      суддів:                              Черногуза Ф. Ф., Щотки С. О.,

розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю “Юридично комерційне агентство” на постанову Вищого господарського суду України від 23 листопада 2006 року у справі № 245/12-06 за позовом Дніпропетровського транспортного прокурора м. Києва в інтересах держави в особі Державної служби України з нагляду за забезпеченням безпеки авіації та Фонду державного майна України до державного міжнародного аеропорту “Бориспіль”, товариства з обмеженою відповідальністю “Юридично комерційне агентство” про визнання договору недійсним та повернення державного майна,

в с т а н о в и л а:

Рішенням господарського суду Київської області від 11 липня 2006 року позов задоволено.

Постановою Вищого господарського суду України від 23 листопада  2006 року рішення господарського суду Київської області від 11 липня        2006 року залишено без змін.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України у зв’язку з виявленням неправильного застосуванням норм матеріального права.

            Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

        

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 23 листопада 2006 року у справі        № 245/12-06.

        

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

                                                                                 

Головуючий                                                    І. Б. Шицький

Судді                                                                      Ф. Ф. Черногуз

                                                                                    С. О. Щотка