Рішення №456860

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                  м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

      Головуючого:                            Шицького І. Б.,      суддів:                              Черногуза Ф. Ф., Щотки С. О.,

розглянувши касаційну скаргу дочірньої компанії “Газ України” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” на постанову Вищого господарського суду України від 19 грудня 2006 року у справі № 31/52 за позовом спільного українсько-німецького підприємства “Інфоком” у формі товариства з обмеженою відповідальністю до дочірньої компанії “Газ України” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” про стягнення             51 236, 40 грн.,        

в с т а н о в и л а:

Рішенням господарського суду м. Києва від 28 березня 2006 року позов задоволено.

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 6 червня 2006 року рішення господарського суду м. Києва від 28 березня 2006 року залишено без змін.

Постановою Вищого господарського суду України від 19 грудня        2006 року постанову Київського апеляційного господарського суду від              6 червня 2006 року залишено без змін.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України у зв’язку з виявленням різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону у аналогічних справах та неправильного застосуванням норм матеріального права.

            Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

        

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 19 грудня 2006 року у справі             № 31/52.

        

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

                                                                                 

Головуючий                                                    І. Б. Шицький

Судді                                                                      Ф. Ф. Черногуз

                                                                                    С. О. Щотка