Рішення №456861

У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

                            

22 лютого 2007 року                                                                      м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

Головуючого:Шицького І.Б.,   суддів:                 Гуля В.С., Черногуза Ф.Ф.,

розглянувши касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю “Інтер-Бор” на постанову Вищого господарського суду України від 23 січня 2007 року у справі № 30-15-28/271-05-6348  за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Інтер-Бор” до Відкритого акціонерного товариства “Одеський завод поліграфічних машин” про визнання права власності та за зустрічним позовом Відкритого акціонерного товариства “Одеський завод поліграфічних машин” до Товариства з обмеженою відповідальністю “Інтер-Бор”, третя особа – Державна податкова інспекція у Маліновському районі м. Одеси, про визнання недійсним договору фінансового лізингу, -

 

в с т а н о в и л а:

               

Постановою Вищого господарського суду України від 23 січня 2007 року скасовано постанову Одеського апеляційного господарського суду від 25 липня 2006 року, а рішення господарського суду Одеської області від 23 червня залишено в силі.

                У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України з мотивів неправильного застосування норм матеріального і процесуального права.

Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення провадження з перегляду в касаційному порядку постанови Вищого господарського суду України від 23 січня 2007 року у даній справі.

Керуючись ст.ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 23 січня 2007 року у справі  № 30-15-28/271-05-6348  .

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

         Головуючий:                                                    І.Б. Шицький

         судді:                                                                             В.С. Гуль

                                                                                       Ф.Ф. Черногуз