Рішення №456864

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                            м. Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

Головуючого                       Шицького І.Б.          

суддів:                               Карпечкіна П.Ф. та Черногуза Ф.Ф.,     

розглянувши касаційну скаргу АТЗТ взуттєва виробничо-торгівельна фірма “Бівзут”,

                                          в с т а н о в и л а :

Ухвалою господарського суду Київської області від 14 травня 2004 року у справі за заявою ДПІ у м. Біла Церква до ВАТ “Білоцерківський механічний завод” про банкрутство визнано управління Пенсійного фонду у м. Біла Церква конкурсним кредитором з майновими вимогами до боржника в сумі 570 164 грн. 84 коп. та поточним кредитором з майновими вимогами до боржника в сумі 63 325 грн. 59 коп..

   

Ухвалою Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 13 липня 2006 року відмовлено АТЗТ взуттєва виробничо-торгівельна фірма “Бівзут” у прийнятті апеляційної скарги на ухвалу господарського суду Київської області від 14 травня 2004 року.

Постановою Вищого господарського суду України від 22 листопада 2006 року № 345/14б-03 ухвалу Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 13 липня 2006 року залишено без змін.

У касаційній скарзі поставлено питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 22 листопада 2006 року № 345/14б-03 і ухвали Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 13 липня 2006 року та передачу справи на розгляд до суду апеляційної інстанції. Посилання зроблені на порушення і неправильне застосування норм процесуального права і невідповідність оскарженої постанови положенням КонституціїУкраїни.

Розглянувши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній  справі. 

Враховуючи викладене і керуючись ст. 111-17 ГПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

У порушенні провадження з перегляду в касаційному порядку постанови Вищого господарського суду України від 22 листопада 2006 року № 345/14б-03 відмовити.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                               І.Б. Шицький

Судді:                                                                          П.Ф. Карпечкін

                                                                                                                                                             Ф.Ф. Черногуз