Рішення №456865

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року                                                                  м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

      Головуючого:                            Шицького І. Б.,      суддів:                              Черногуза Ф. Ф., Щотки С. О.,

розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю “Фріда” на ухвалу Вищого господарського суду України від 19 грудня           2006 року у справі № 13/357 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Фріда” до товариства з обмеженою відповідальністю “Севастополь” про стягнення 34 823, 65 грн. та за зустрічним позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Севастополь” до товариства з обмеженою відповідальністю “Фріда” про визнання договору недійсним,        

в с т а н о в и л а:

Ухвалою Вищого господарського суду України від 19 грудня 2006 року  касаційну скаргу ТОВ “Фріда” на рішення господарського суду м. Києва від   14 вересня 2006 року повернуто скаржнику.  

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування ухвали Вищого господарського суду України у зв’язку з виявленням неправильного застосуванням норм процесуального права.

            Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

        

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду ухвали Вищого господарського суду України від 19 грудня 2006 року у справі             № 13/357.

        

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

                                                                                 

Головуючий                                                    І. Б. Шицький

Судді                                                                      Ф. Ф. Черногуз

                                                                                    С. О. Щотка