Рішення №456866

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року        м. Київ

Колегія суддів Верховного Суду України у складі:

головуючого Шицького І.Б.,суддів:Колесника П.І.,

Черногуза Ф.Ф.,

розглянувши касаційне подання Генерального прокурора України на постанову Вищого господарського суду України від 5 жовтня 2006 року у справі №14/125 за позовом прокурора міста Краматорська Донецької області в інтересах держави в особі Центральної виборчої комісії до колективного малого науково-виробничого підприємства “Термік” про стягнення           4024269 грн. 55 коп.,

 

в с т а н о в и л а :

Рішенням Господарського суду Донецької області від 14 червня            2006 року, залишеним без змін постановою Донецького апеляційного господарського суду від 18 липня 2006 року, у задоволенні позову відмовлено.

Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України постанову апеляційного господарського суду залишено без змін.

У касаційному поданні ставиться питання про скасування постанови  Вищого господарського суду України від 5 жовтня 2006 року з підстав  різного застосування Вищим господарським судом України одних і тих же положень нормативно-правових актів у аналогічних справах, порушення судом касаційної інстанції норм процесуального права.

Обговоривши доводи касаційного подання та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.

Керуючись статтями 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а :

         Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови  Вищого господарського суду України від 5 жовтня 2006 року у даній справі.

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

ГоловуючийІ.Б. Шицький Судді:П.І. КолесникФ.Ф. Черногуз