Рішення №456867

У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

                            

22лютого 2007 року                                                                      м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

Головуючого:Шицького І.Б.,   суддів:                 Гуля В.С., Черногуза Ф.Ф.,

розглянувши касаційну скаргу Спеціалізованого державного підприємства “Укрспецюст” в особі Донецької філії на постанову Вищого господарського суду України від 20 грудня 2006 року у справі № 44/396пд за позовом Відкритого акціонерного товариства “Маріупольське автотранспортне підприємство № 11433” до Державної виконавчої служби в Орджонікідзевському районі м. Маріуполя, Товариства з обмеженою відповідальністю “Азовспецодяг”, Спеціалізованого державного підприємства “Укрспецюст” в особі Донецької філії, Товариства з обмеженою відповідальністю “Форест сервіс” про визнання недійсним договору, -

 

в с т а н о в и л а:

               

Постановою Вищого господарського суду України від 20 грудня 2006 року залишено без зміни постанову Донецького апеляційного господарського суду від 23 серпня 2006 року.

                У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України з мотивів неправильного застосування норм матеріального і процесуального права.

Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення провадження з перегляду в касаційному порядку постанови Вищого господарського суду України від 20 грудня 2006 року у даній справі.

Керуючись ст.ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 20 грудня 2006 року у справі  № 44/396пд.

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

         Головуючий:                                                    І.Б. Шицький

         судді:                                                                             В.С. Гуль

                                                                                       Ф.Ф. Черногуз